Dienas muļķība: un atkal uzvar Marta; šova rīta cēlienu pavadīs ar burkānu rokās

0 komentāri

Sākot ar pagājušo nedēļu, portāls Skaties.lv sadarbībā ar Kanālu 2 uzsāk aktivitāti ar nosaukumu “Dienas muļķība”. Iepriekšējā nedēļā jūs šajās aktivitātēs iebalsojāt Martu, [Ex] da Basu un Elīnu. Šķiet, ka jums Marta ļoti patīk, jo arī šodien muļķosies tieši viņa.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Pagājušajā nedēļā tieši jūs izvēlējāties, ka Marta rīta cēlienu pavadīs apakšveļā (diemžēl iemainot to vienkārši pret halātu), un šodien atkal viņa būs tā, kas klausīs, ko sakāt, un rīta cēlienu pavadīs ar burkānu rokā. Kā zaķītis!

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (ņemot vērā nedēļas beigas, šoreiz būs izņēmums – balsojums noslēgsies tikai svētdienas vakarā) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām ”Dienas muļķībām”. Piemēram, piektdien jūsu izvēlētais favorīts, kas šoreiz bija Elīna, stāvēja uz rokām un runāja ”Tālavas taurētāju”, bet jau šodien balsojat par to, vai gribat redzēt pirmo repa cīņu Latvijas realitātes šovu vēsturē. Cilvēkus jau esam izvēlējušies – atpazīstamību ieguvušais Andersons pret jaunāko TV Zvaigznes dalībnieku Džokeru. Jums tikai jānoklikšķina “Jā” vai “Nē”.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas