Dienas muļķība: skatītājus sagaida repa duelis starp Džokeru un Andersonu

5 komentāri
Dienas muļķība: skatītājus sagaida repa duelis starp Džokeru un Andersonu
Foto: no Džokera personīgā arhīva

Jā, šis būs ļoti interesanti – iespējams, viens no potenciāli interesantākajiem portāla Skaties.lv Dienas muļķības aktivitātes notikumiem. Tas varētu būt pat īsts koncerts – frīstaila cīņa starp Andersonu un Džokeru.

Atceramies, ka šīs aktivitātes realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sekos līdzi visu šova laiku, jo katru darbadienu Tev, lasītāj un skatītāj, būs iespēja balsot par to, kurš dalībnieks rīta cēlienā muļķosies.

Šorīt mūs visus sagaida, kas patiesi neredzēts, un tas būs repa duelis starp lielākajiem šova hiphopa mīļotājiem – jaunāko dalībnieku Džokeru un skatītāju iemīļoto Andersonu.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (ņemot vērā nedēļas beigas, šoreiz būs izņēmums – balsojums noslēgsies tikai svētdienas vakarā) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām. Šodien balsosit par to, kurš rītdienas rītu pavadīs, izsakot uzspēlētus komplimentus pārējiem.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

5 komentāri

TOP komentāri

 • Jancis
  0

  Jancis

  jā , jā!
  Tu Džoker , vecais kalnu āzi!
  Andersonu maisā bāzi! jēēēē!
  Vispār man viņš sākumā nepatika, bet tad kad paskatījos uz viņu vairāk, sapratu ,ka viņš ir parasts čubars! Kurš mēģina ar šova starpniecību piepildīt savu dzīvi, jeb utopiskos sapņus!
  Vispār , viņš ir viens no patiesākajiem šovā....varbūt , vajadzētu viņam apgūt šādas tādas iemaņas komunicētībā ar cilvjiem, bet tā......visumā, ir oki.......

  30.10.2014 22:55

 • Pirksts
  0

  Pirksts

  Džokers visus kā suņus!

  30.10.2014 22:00

 • !
  0

  !

  Kur var redzēt video?

  30.10.2014 17:15

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas