Dienas muļķība: skatītāji atkal iebalso Violetu; viņa ēdīs no citu šķīvjiem

0 komentāri
Dienas muļķība: skatītāji atkal iebalso Violetu; viņa ēdīs no citu šķīvjiem
Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Pēc neliela pārtraukuma pie realitātes šova TV Zvaigzne skatītājiem atgriezusies portāla Skaties.lv aktivitāte Dienas muļķība. Jau otro reizi šonedēļ skatītāji iebalsojuši Violetu, kura uzmācīgi zags ēdienu no citu šķīvjiem.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistām arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu “muļķību”.Violeta jau tā ir ļoti saspīlētās attiecībās ar daudziem dalībniekiem, bet nekaunības šai dāmai netrūkst. Iespējams, tieši tādēļ esat viņu izvēlējušies kā personu, kura šodien zags ēdienu no citu šķīvjiem.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (izņemot izbalsošanas dienas – otrdienas) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas