Dienas muļķība: “Kas dārzā” rotaļā citus dalībniekus vedīs [Ex] da Bass!

0 komentāri

No šīs nedēļas portāls Skaties.lv sadarbībā ar Kanālu 2 uzsāk aktivitāti ar nosaukumu “Dienas muļķība”. Pirmajā aptaujas dienā saņēmām ļoti daudz balsu, kas nozīmē, – jūs vēlaties, lai jaunās TV Zvaigznes muļķojas vēl. Arī nākamā nepalika bez uzmanības, un šoreiz jūsu izvēlētais dalībnieks ir [Ex] da Bass, kurš šorīt visus vedīs rotaļā “Kas dārzā”.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām ”Dienas muļķībām”. Piemēram, vakar Martai rīta posms bija jāpavada, staigājot apakšveļā, bet jau šodien jūsu favorīts pārējos dalībniekus vedīs rotaļā ”Kas dārzā”. Un to darīs neviens cits kā [Ex] da Bass.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma sastāvdaļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas