Dienas muļķība: Grīšļu māsas valda; vakar Dārta, šorīt ķīlas izpērk Marta

3 komentāri
Dienas muļķība: Grīšļu māsas valda; vakar Dārta, šorīt ķīlas izpērk Marta

Sākot ar pagājušo nedēļu, portāls Skaties.lv sadarbībā ar Kanālu 2 uzsāk aktivitāti ar nosaukumu “Dienas muļķība”. Iepriekšējā nedēļā jūs šajās aktivitātēs iebalsojāt Martu, [Ex] da Basu un Elīnu. Šķiet, ka jums Marta ļoti patīk, jo arī šodien muļķosies tieši viņa.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajā nedēļā tieši jūs izvēlējāties, ka Marta rīta cēlienu pavadīs apakšveļā (diemžēl iemainot to vienkārši pret halātu), un šodien atkal viņa būs tā, kas klausīs, ko sakāt, un mēģinās izpirkt dažādas ķīlas.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (ņemot vērā nedēļas beigas, šoreiz būs izņēmums – balsojums noslēgsies tikai svētdienas vakarā) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām ”Dienas muļķībām”. Piemēram, piektdien jūsu izvēlētais favorīts, kas šoreiz bija Elīna, stāvēja uz rokām un runāja ”Tālavas taurētāju”, bet šodien Dārta spēlēs spēli ”Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts”.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

3 komentāri

TOP komentāri

 • sandza
  0

  sandza

  si tas kazas vaig mest araaa...

  29.10.2014 10:34

 • Puisis
  0

  Puisis

  Oi, oi, pasaules lāpītājs!
  Ja Tev ir par ko domāt, sēdi un padomā! Šis nav snaušanas raidījums, kur galvenais uzdevums ir gulēt uz bīdīt zvaigžņu kārtis, bet realitātes šovs, kurā ir jādarbojas ar izdomu un jaunradi! Un beidz vienreiz raudāt par Kristīni!!! Gaidi viņu mājās un sapaijā!

  28.10.2014 13:01

 • fakts
  0

  fakts

  Te nu atklājas māsu īsta daba. Dāŗta visu laiku noliek Kristīni, un neuzklausa viņas viedokli.Ļoti vēlētos ,lai balsotāji atvērtu acis un pieņemtu pareizu lēmumu. Nevar atļaut tādām Dārtām izplesties !!!!Padomājiet -kā var justies cilvēks,kuru visu laiku cenšas pazemot!!!!Pārējie kā vārnas ķērc līdzi ,lai tik paglābtos no izbalsošanas krēsla .Tā pati Laura , cik viņai bija gadu ,kad kluva par māti !? Der atcerēties un padomāt -kā es justos ,ja pret mani tā attiektos!Kā gribētos šovu un sagaidīt ,lai piepildās teiciens "otram bedri rok ,bet pats iekrīt" .

  28.10.2014 11:01

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas