Dienas muļķība: Džokers rīta posmu pavadīs pietupjoties

0 komentāri
Dienas muļķība: Džokers rīta posmu pavadīs pietupjoties
Foto: Toms Norde

Nākamā diena pēc izbalsošanas jāaizvada uz jautrākas nots, lai realitātes šova dalībniekus nenomāktu bēdas par izbalsotā cilvēka telpu pamešanu. Šorīt tas noteikti ir garantēts, jo Dienas muļķībā kā galvenais varonis izvelēts Džokers, kurš visu tiešraidi ik pēc minūtes pietupsies.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistām arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”. Šoreiz jūs kā aptaujas uzvarētāju esat iebalsojuši Džokeru, kurš rīta posmu pavadīs, pietupjoties ik pēc minūtes.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (izņemot izbalsošanas dienas – otrdienas, kā arī sestdienas un svētdienas) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas