Dārta sola sadot pa muti grūtniecei Kristīnei

41 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Realitātes šovā TV Zvaigzne pienākusi otrdiena, kad kārta izbalsošanai. Pēc žūrijas un skatītāju vērtējuma uz strīpas nosēdināti Neimanis un Elīna, kuriem pasludināts vissliktāk izpildītais lielais nedēļas uzdevums, bet no iekšējā balsojuma jauniešiem pievienojas Kristīne, kurai Dārta sola sadot pa muti, ja viņa paliks šovā…

Kristīne uz izbalsošanas strīpas sēžas jau trešo reizi, kas lieku reizi pierāda dalībnieku attieksmi pret viņu. Protams, vienbalsībai jauno TV Zvaigžņu vidū par labo kalpo arī viņas nesenais paziņojums par grūtniecību, kas traucē izbijušajai striptīzdejotājai pildīt savus uzdevumus. To arī uzsvēra Dārta, kura teicās, ka Kristīne viņai ar lielā uzdevuma izpildi tikpat kā nav palīdzējusi. Vai realitātes šovā TV Zvaigzne gaidāms arī pirmais kautiņš? Skaties jau tagad tiešraidēs Kanālā 2 un visu diennakti šova mājaslapā!

41 komentārs

TOP komentāri

 • jaunā māmiņa
  +1

  jaunā māmiņa

  Domāju, ka Kristīnei nevajag, lai VISI VIŅU ŽĒLOTU, bet gan - lai pažēlotu nākamā bērna tēvs. No šova dalībniekiem viņa vēlētos cilvēcīgu izturēšanos, un tas arī viss. Ne mīlestību, ne draudzību "līdz kapa malai", bet normālu attieksmi. Kristīne NEVIENAM neko ļaunu nav darījusi, vai ne tā? Ooo! Vai Tu nespēj vienreiz saprast - nepatika pret otru cilvēku nedod tiesības izturēties pret viņu nekrietni.

  29.10.2014 13:10

 • aaa
  +1

  aaa

  Dārtas un Martas vecāki! Vai jums nav kauns skatīties tās riebeklības, ko runā un dara jūsu meitas?

  29.10.2014 11:56

 • es
  +1

  es

  Balsojums PAR Kristīni bija protests PRET Grīslēm!

  29.10.2014 10:48

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas