CanCan picas uzdevums realitātes šovā TV Zvaigzne

3 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Jaunajām TV Zvaigznēm pagājušajā nedēļā tika dots uzdevums no gardajām CanCan picām izveidot sižetu par tēmu Viena diena picas dzīvē, kurā piedalījās septiņi jaunie censoņi: Edgars Toretto, [Ex] da Bass, Andersons, Santa, Dārta, Neimanis un Elīna, kas otrdienas vakarā diemžēl tika izbalsota.

Realitātes šova TV Zvaigzne oficiālais partneris, kas jauniešus ik nedēļu apgādā ar īpaši gardām picām – CanCan. Taču, kā lai noskaidro, ko domā pica, kad visi ar tik kāru muti to noēd. Varam pačukstēt priekšā: picām tas patīk, un pat ļoti.

Šajā videomateriālā redzami notikumi par tēmu Viena diena picas dzīvē, kas bija īpašais CanCan uzdevums šova dalībniekiem. Jāatzīst, – raiba dzīve šim garšīgajam ēdienam. Picas ikdienā piedalījās Edgars Toretto, [Ex] da Bass, Andersons, Santa, Dārta, Neimanis un Elīna, kura otrdienas vakarā diemžēl tika izbalsota.

Paldies Kasparam Bardziņam par materiālu!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Ja
  0

  Ja

  šitais labi sanācis! asprātīgi!

  30.10.2014 20:55

 • Lauku tante
  0

  Lauku tante

  Tiešām prieks par šiem jauniešiem. Lai izdodas!

  30.10.2014 19:40

 • Elina
  0

  Elina

  Superigs video,malaci!!:))

  30.10.2014 17:51

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas