Balso! Patriotu nedēļa: Santa uzstājas ar pašsacerētu dzejoli

2 komentāri

Šonedēļ portālā Skaties.lv aizsākās tematiskā nedēļa ar nosaukumu Patriotu nedēļa, kas ir par godu Latvijas novembra svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas valsts proklamēšanai. Arī realitātes šovā TV Zvaigzne šīs dienas aizvadīsim latviskā noskaņā – ar skatuves runas konkursu.

Šodien pirmo reizi vārējām vērot kvintetu dueta vietā – Džokeram, Edgaram un Rihardam palīdzēja arī dāmas – Linda un Santa, kuras kungiem palīdzēja izpildīt Prāta Vētra kordziesmu Mana dziesma. Iepriekš varējām vērot Jura un Lindas, Dārtas un šovu pametušā Andersona, kā arī Martas un Neimaņa uzstāšanās. Šodien galvenie varoņi šajā aktivitātē bija jau pieminētā Santa, kā arī [Ex] da Bass.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No šīs nedēļas līdz pat nākamajai pirmdienai (izlaižot sestdienu un svētdienu) realitātes šova TV Zvaigzne dienas cēlienā divi dalībnieki uzstāsies ar pašizvēlētu latviešu dzejnieku materiālu, un jums būs jānovērtē, kurš no viņiem ir labākais. TOP5 noteiks skatītāju balsojums, bet pašā Latvijas svētku vakarā – 18. novembrī – labākie uzstāsies vēlreiz, lai uzzinātu, kurš tad īsti ir labākais.

 

2 komentāri

TOP komentāri

 • studente
  0

  studente

  Par Santas uzstāšanos jau izteicos. Bet man ir lūgums - lūdzu, Santa, iesaki Džokeram pirms KATRAS tiešraides uzlikt meikapu. Džokeram tas īpaši nepieciešams, jo viņa sejas āda nav perfekta (viņam derētu arī pasauļoties solārijā). Un, galu galā, to taču dara visas TV zvaigznes neatkarīgi no dzimuma.

  17.11.2014 15:11

 • studente
  0

  studente

  Santa uzstājās labi, viņai ir laba balss un laba dikcija, arī dzejolis bija tīri labs, taču Ex da Bass izskatījās pārāk sērīgs (nevis svinīgs). Viņam nebija tā pacēluma, kas būtu vēlams svētku priekšnesumā. Iespējams nospēlēja faktors, ka tas bija Santas dzejolis, un varbūt tādēļ Ex da Bass nenolasīja dzejoli tik izjusti.

  16.11.2014 11:30

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas