Asie jautājumi: Violeta atzīst, ka ir precējusies, un ar Juri seksa nebija; Edgars jūtas kā TV personība

10 komentāri

Skatītāji, iespējams, jau pieraduši, ka ceturtdienas vakari realitātes šovā TV Zvaigzne ir aso jautājumu vakari, kur tiek pārcilātas visvisāas pikantas tēmas. Šoreiz tika runāts par Edgara un Santas nr. 1 kāzām, Neimaņa un Martas attiecībām, kā arī atklājās kaut kas ļoti interesants – Violeta, izrādās, ir precējusies!

Edgars atzīst, ka no Santas nr. 1 nevar ne acis atraut, nogribēšanās skalā no 1 līdz 10 viņš sev dod 10 balles, kā arī atzīst, ka jūtas jau kā TV personība. Violeta piekrīt, ka ir ļoti skaļa, taču ne vulgāra, un nāk klajā ar ļoti interesantu paziņojumu – viņa ir precējusies. Noskatoties šo video, jūs, skatītāji, uzzināsiet daudz kā jauna!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
10 komentāri

TOP komentāri

 • studente
  0

  studente

  Man, piemēram, ir vienalga vai Edgars Gailītis ir itālis vai čigāns. Bet, ja viņš melo lielās lietās, tad sīkumos - vispār bez problēmām. Brrr...

  29.11.2014 18:22

 • zāle
  0

  zāle

  Nopietni?! lol Nu moins :D Viņa tēvs nav itālis. Lai parāda dzimšanas apliecību, ja man neticat. Minhauzens atpūšas, tagad uzstājas Edžuks. Viņš pats vairs neatšķir, kas ir patiesība, kas meli, jo nepārtraukti melo, ir sapinies savās fantāzijās, savas fantāzijas pieņem kā realitāti.

  29.11.2014 17:53

 • vecmāmiņa
  0

  vecmāmiņa

  Tač, skaidri redzams, ka roms vai tautā mīļi saucas čigāns. Viss runas veids,kā uzrunā pārējos par mīlīši, brālīši, draudziņi un tā joprojām. Kad saņemas lāzerūdeni, tad jau sevi parāda no īstās puses, bet kad sauc uz pārrunām, tad jau balss tembrs paliek soprānā un tēlo svēto jēriņu. Nemelo un netaisi negodu ITĀĻIEM!

  29.11.2014 17:41

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas