Ak, Neimani, Neimani…

7 komentāri

Otrdienas ir izbalsošanas dienas, un šoreiz uz strīpas līdzās jau labu pieredzi ieguvušajai Kristīnei sēdās arī Neimanis un Elīna. Vakardienas pārrunās jaunais puisis atzina, – ja ārā ies Elīna, viņš iešot meitenes vietā, tādējādi uzņemoties pilnu atbildību par viņu abu iepriekšējās nedēļas lielā uzdevuma neveiksmi. Tad jautājums šāds: kādēļ viņš joprojām ir šovā, bet Elīna realitātes šova TV Zvaigzne telpas jau pametusi?

Vakardiena realitātes šovā TV Zvaigzne bija viena no dramatiskākajām visu trīs nedēļu laikā, jo papildus tam, ka uz izbalsošanas strīpas tika nosēdināti cilvēki, kuri tur nekad līdz šim nebija sēdējuši, kā arī tas, ka iekšējā balsojumā šova dalībnieki bija absolūti vienisprātis, jau trešo reizi nosēdinot Kristīni, pie izbijušās striptīzdejotājas vizītē bija arī ieradies viņas bijušais draugs Oskars.

Un arī tas nebija viss – grēksūdzes laikā Neimanis stingri noteica: “Ja Elīnu šovakar izbalso, es eju viņas vietā!” Viņš to esot pateicis blondajai meitenei, bet viņa no šā džentlmeniskā gājiena esot kategoriski atteikusies. Tāpēc, pieturoties pie sava statusa, viņš cienot Elīnas viedokli un savu vietu šovā saglabās.

Ir grūti spriest, vai Neimanim vajadzēja stingrāk uzstāt un sist ar kāju pa zemi, jo tomēr ne velti ir teiciens “vīrs un vārds”, taču ir arī saprotami iemesli, kāpēc viņš tā rīkojās, un aiz tā slēpjas tikai viens vārds – Marta. To, vai viņa vakardienas rīcība bija korekta un pieņemama, varat noteikt tikai jūs, skatītāji un lasītāji, lemjot vēl līdz pat otrdienas rītam – balsot par šo puisi vai nē.

7 komentāri

TOP komentāri

 • Antons
  0

  Antons

  Kātad negribēja :D Pašai smiekli nenāk ? Visu laiku ņaudēja, ka grib palikt tur :) Viņa vnk saprata ka Neimanis nolohojās to pasakot un viss.

  30.10.2014 16:48

 • Antons
  0

  Antons

  Nākošreiz padomās labāk ko teikt un ko nē. Gribētu redzēt viņa seju, ja Elīna beigās būtu pateikusi , jā es gribu lai tu izej no šova manā vietā :D Viņs bija 100 % pārliecināts, ka viņa pateiks nē un tikai tāpēc piegāja, lai mīkstinātu savu vainu.

  30.10.2014 16:43

 • lol
  0

  lol

  Dārta arī teica,ka sados Kristīnei,kāpēc viņai neviens nepārmet?:D bet labi..Elīna pai negribēja,lai Neimanis izietu viņas vietā.kur problēma?

  30.10.2014 14:27

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas