TV Zvaigzne: dalībnieku pirmā lielā uzdevuma augļi

2 komentāri

Pirms izbalsošanas jāatrāda tas, kas sastrādāts iepriekšējā nedēļā, vai ne? Šova “TV Zvaigzne” pirmajās dienās dalībniekiem bija jāizpilda lielais uzdevums – jāizveido īsfilma, kurai par režisoru pieteicās Neimanis, bet par scenāriju atbildīgi šoreiz bija Juris ar Lindu. Kas tad viņiem beigās sanāca?

Pilnīgi visi dalībnieki, izņemot režisoru, vismaz reizi tika atrādīti 8 minūtes garajā īsfilmā ar nosaukumu “Ienaidnieki un draugi”. Katram bija svarīga un mazāk svarīga loma, bet darba procesā piedalījās pilnīgi visi. Piemēram, Edgars attēloja juristu, kuram var zvanīt vai “peidžerēt” jebkurā brīdī. Elīna iejutās patmīles tēlā, kurai vienmēr ir taisnība, turklāt mēle asa kā čili pipars. Juris bija dezertieris, kurš vienmēr no kāda slēpjas, bet Linda ne ar vienu nedraudzējās, taču visu redz un vēro.

To, kādās lomās iejutās pārējie dalībnieki un par ko īsti ir šis stāsts, skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • eshly
  0

  eshly

  ta jau vis normali ne tadi ne sadi ka jau pirmaja filmesana, bet kopuma man ta papusei patika....

  14.10.2014 18:05

 • Dūda
  0

  Dūda

  Neko nesapratu.
  Mareks, Juris un Linda ir vienīgie, kuri izskatījās kaut cik iejutušies tēlā un, kuriem kaut cik kaut kas sanāca. Elīna bija galīgi garām, nemaz nerunājot par Dārtu un Martu, kuras nespēja saņemties un labu ainu izjauca ar ķiķināšanu. Briesmīgi. Labi, ka vakar neredzēju šo sēriju, bet nožēloju, ka tagad noskatījos.
  Cilvēkiem jāmācās menedžēt aizkadru darbs un tēlot dabiskāk.

  14.10.2014 10:04

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas