Sveicināti šovā TV Zvaigzne!

59 komentāri
Sveicināti šovā TV Zvaigzne!

Ir sācies jauns izaicinājums 12 spilgtu personību dzīvē – realitātes šovs “TV Zvaigzne”.

10 nedēļu laikā pārvarot emocijas un sadzīvi šova dalībnieki mācīsies un pilnveidosies, lai pierādītu, ka spēj kļūt par TV Zvaigznēm. ”Skatītājam būs unikāla iespēja paskatīties uz televīziju no tās puses, kas līdz šim bijusi slēpta,” sola producente Ilze Ūdre.

Ik dienu dalībnieki dejos profesionālu horeogrāfu vadībā, apgūs runas meistarību un aktiermākslu, lai pēc mazliet vairāk kā diviem mēnešiem kāds no viņiem kļūtu par pilntiesīgu TV raidījumu vadītāju un zilo ekrānu zvaigzni. Pie dalībniekiem viesosies pieredzes bagāti režisori, scenāristi, producenti un operatori, lai atklātu televīzijas darba aizkulises un dalītos zināšanās.

Pirmdienu vakari būs tie, kad dalībnieki skatītāju vērtējumam nodos savus iknedēļas darbus un rādīs, ko apguvuši nedēļas laikā. Taču otrdienas būs ”melnās dienas”, kad, summējot skatītāju un iekšējo balsojumu, kādam spēle beigsies.

Sekot līdzi dalībnieku izaugsmei, priekam, asarām, emocijām un ikdienai var “Kanāls 2” tiešraidēs:

9:00 – rīta šovā
13:00 – pusdienu šovā
17:00 – grēksūdzē
21:00 – vakara šovā
un interneta tiešraidēs 24 stundas diennaktī

Jaunākie blogi, fotogalerijas, video reportāžas un tiešraides 24/7 skaties www.tvzvaigzne.lv!

59 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Patiesību sakot, kurš normāls, pieaudzis cilvēks vispār skatās ko šādu...nu jā, tīnīšiem ir nodarbošanās, vērot, mācieties muļķības un iztērēt naudiņu balsojot....Lai gan es pat īsti nezinu vai tur par kādu balso vai nebalso.....Tā kā te komentāros bija minēts, ja tur piedalītos tādi ap 20, bet ja tur sēž tādi kam jau ir 30....nu atvaino, piedod, tādiem jau ir jābūt savai karjerai, iespējams ģimenei....popularitāti kaut kādā šovā gūt....ja vēl tur rādītu savus talantus, tad vēl būtu saprotami, bet tagad....velns zin kā nosaukt kas tas ir par pasākumu..."Zvaigznes " :D lai kļūtu par zvaigzni,manuprāt, savā dzīvē ir kaut kas jāsasniedz, ar darbu, ar prātu ne ar tizlošanos.....taisot ķip sekss ainas.....gribas par sekszvaigzni kļūt, tad vajag porno filmām pieteikties :D

  17.12.2014 21:09

 • ex bueno
  0

  ex bueno

  Labais šovs

  10.12.2014 21:20

 • Ieteikums Vadībai
  0

  Ieteikums Vadībai

  Ieteikums vadībai! Tā kā zināms, ka šādi projekti būs un būs, lai kā arī nenodēvētu nākotnei gribu ieteikt kaut ko interesantu varbūt noder!! ZEM TIEŠRAIDĒM IZVEIDOT ČATU.. Nevis caur Tweeter, facebook starpniecību bet atrast savu risinājumu kur cilvēki var komentēt notiekošo tiešraides laikā, šova telpās notiekošo..Tad ātrāk pamanāms būtu ko domā par cilvēku uzvedību, kārtības izjūtu kas ar vien pieklibo - gultas vēl ar vien kā humpalbodes... Paldies
  Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu

  P.S. Ceru ka dalībnieki ir čaklāki nekā aiz ekrāna izskatās..

  07.12.2014 18:31

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas