Mednis: Svarīgi ir tikt pamanītiem!

0 komentāri
Mednis: Svarīgi ir tikt pamanītiem!
Foto: Ieva Lūka/LETA

Ceturtdienās, kā jau ierasts, pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesojas kāds īpašs viesis. Šoreiz tas bija digitālo mediju speciālists, Inspired Digital dibinātājs un vadītājs, kā arī dīdžejs un viens no populārākajiem emuāru un sociālo tīklu lietotājiem Latvijā – Artūrs Mednis, kurš bija ieradies, lai ar saviem padomiem palīdzētu topošajām TV zvaigznēm izpildīt devīto – sarežģīto – uzdevumu.

Mediju eksperts atklāja topošajām zvaigznēm, ka veidi, kā kļūt atpazīstamam ir daudz, taču katram jāizvēlas sava oriģinālā ideja, kas arī jāiznes: “Katru reizi, kad jūs parādāties publiski, jums krājas plusiņi un mīnusiņi. Un tieši pēdējie plusi un mīnusi ir tie, kas paliek atmiņā. Daudzi jau ir aizmirsuši, ko darīja bijušie fabrikanti, jo viņi kļuvuši atpazīstami ar kaut ko. Jūs esat šeit, lai uzvarētu, bet uzvarētājs jau nav tas, kurš uzvar šovā. Piemēram, Markuss Riva, kurš aizbraucis uz Krievijas šovu, viņam šova laikā pavērās iespējas. Šova laikā jūs varat parādīt sevi auditorijai, ieinteresēt producentus. Tas būs īstais uzvarētājs.”

Artūrs Mednis ieteica katram piestrādāt pie sava tēla, pie tā, kas paliek atmiņā: “Džoker, piemēram, es atceros tavu sarkano jaku. Jums ir jāveido katram savs tēls.”

Runājot par uzdevumu, Mednis ieteica koncentrēties uz labu ideju: “Jūsu uzdevums ir izveidot labu demo raidījumu, jo jums ir svarīgi, lai jūs pamana. Svarīgi ir tikt pamanītam. Lai jūs pamana un pamana pozitīvi.”

Mednis akcentēja, ka konkurence mūsdienās ir milzīga, taču arī iespēju netrūkst.

Kura no topošajām TV Zvaigznēm pratīs likt lietā eksperta padomus? To uzzināsim jau pavisam drīz. Līdz šova finālam atlikušas vairs tikai 10 dienas. Kurš kļūs par realitātes šova uzvarētāju, uzzināsim 15. decembrī Kanāla 2 tiešraidē un TV Zvaigzne mājaslapā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas