Sokolovs anālā seksa laikā meitenes prasmīgāk apmierina ar pirkstiem, nevis locekli

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Šovakar sarunu šovā Sokolovs par seksu galvenā tēma bija orgasms un to veidi. Dialogā ar savu viešņu raidījuma vadītājs atzina, ka viņam anālā seksa laikā ar pirkstiem izdodas labāk apmierināt meitenes nekā ar locekli.

Skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs sarunā ar 26 gadus veco Lindu, kas bija ieradusies viesos uz studiju, atzina, ka viņam meitenes apmierināt vislabāk sanāk ar pirkstiem, nevis dzimumlocekli. Raidījuma sākumā, kā vienmēr, tā vadītājs devās aptaujāt cilvēkus, kādus orgasma veidu viņi zina. Sokolovs bija šokēts, jo zināšanas par šo tēmu esot niecīgas.

Tika arī aptaujāts jau regulārais raidījuma Sokolovs par seksu eksperts – psihiatrs Andris Saulītis par orgasmu kā tādu, kā arī to, ko nozīmē, ja sieviete nespēj sasniegt orgasmu. “Ir jāsaprot, ka, pirmkārt, jādodas konsultēties pie speciālista, lai saprastu, kas ir par problēmu, jo orgasms ir fizioloģiska vajadzība, un tādā veidā viņa sevi apzog. Tas nozīmē, ka viņai nebūs tik spēcīga imunitāte – bojāsies zobi, nebūs tik spīdīgi mati un kopumā būs vairāk uztraukumu.”

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas