Sokolovs: Interesanti, ka vairākas sievietes mani uzskata par seksa dievu

1 komentārs

Šodien sarunu šovs Sokolovs par seksu aizvadīs savu pēdējo jeb 13. sēriju, kas būs ekskluzīvi redzama tikai video vietnē TVPlay. Raidījuma vadītājs sola ne vienu vien pikantēriju, tāpēc nenokavē – šovakar ierastajā laikā plkst. 22.00.

“Es ar meiteni izmēģināju četras “mantiņas” un viņa pēc tam dalījās ar iespaidiem. Un izpētīju procedūru, ar kuras palīdzību var sašaurināt vagīnu,” mazliet atklāj Sokolovs, kurš ir ļoti apmierināts ar līdz šim paveikto. “Mēs cerējām, ka raidījums būs populārs, bet neparedzējām, ka tas kļūs par vienu no populārākajiem visā Latvijas televīzijā. Reitings bija apmēram 5x augstāks nekā mūsu prognozētais,” savā Facebook profilā raksta raidījuma vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sokolovs saņem vēstules no skatītājām

“Interesanti ir tas, ka vairākas sievietes domā, ja es vadu šo raidījumu, tad pats esmu īsts seksa dievs. Saņemu vairākas vēstules gan no jaunām, gan no vecākam sievietēm. Viņas raksta par to, kā dzīvē viņām trāpījušies tikai seksuāli neveiksmīgi vīrieši un ka esot sajūta, ka es esmu tas īstais, ar kuru var izmēģināt visu, par ko līdz šim varēja tikai sapņot.”

Kā tapa šovs

“Par katru raidījuma tēmu es daudz lasīju internetā. Pēc tam parunāju ar ārstiem- speciālistiem. Šobrīd nepārspīlējot varu teikt, ka manas zināšanas par seksuālam tēmām ir daudz plašākas un dziļākas nekā pirms šova. Pats jau jūtos kā ārsts. Stipri izauga personīgā popularitāte starp …skolēniem. Visi bērni uz ielas mani atpazīst. Tas ir ļoti mulsinoši, kad pie manis veikalā pieskrien piecas desmitgadīgas meitenes un mēģina taisīt selfijus ar mani. Nācās pat nopirkt vēl vienu telefonu, lai otru numuru zinātu tikai tuvie cilvēki.”

Vecmammai stāsta par orgasmiem

Sokolovs atklāj, ka visas seksuālas tēmas viņam kļuvušas tik ikdienišķas, ka mierīgi var stāstīt savai omai par klitorālā un vaginālā orgasma atšķirībām. “Vai varu radio tiešajā ētera pastāstīt par savu unikālo pieredzi ar 5 sievietēm vienlaicīgi.”

Otras sezonas nebūs

“Daudzi prasa, vai būs otrā sezona? 99,9% ka nebūs. Dzīve ir īsa, bet es daudz ko gribu paspēt. Man ir padomā citi biznesa projekti, pie kuriem es jau esmu sācis darboties.”

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vecomīte
    0

    Vecomīte

    Vai tiešām ētera raidlaiki būtu tik nelietderīgi jāizšķiež?Paldies dievam,ka tas murgs beidzas?Nu,baigais seksa dievs Sokolovs!

    12.04.2015 14:38

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas