Šodien startē TV3 šovs Tēta nedienas Latvijā

7 komentāri

Jau šovakar plkst. 21.00 TV3 sāksies jaunais realitātes šovs Tēta nedienas Latvijā, kurā varēs sekot līdzi, cik vīriešiem viegli rūpēties par bērniem un mājsaimniecību.

Pirmā raidījuma galvenie varoņi ir daudzbērnu ģimene no Tukuma. Mamma Gunita jau vairākus gadus nekur nestrādā un sēž mājās ar bērniem. Mamma bija tā, kura pieteicās šovam, tā atlasē atklājot, ka ir ļoti nogurusi no rutīnas un vēlas atpūsties. Gunitai kopā ar dzīvesbiedru Ēriku ir septiņi bērni, taču visi nav viņu kopīgie, un daļa no viņiem jau ir pieauguši un dzīvo atsevišķi. Šobrīd abi vecāki ikdienā rūpējas par četriem bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tēta nedienas Latvijā ir jauns realitātes šovs, kura dalībnieki ir ģimenes no visas Latvijas – mamma, tētis un bērni. Noteikumi ir vienkārši – ģimenei tiek dotas piecas dienas un to laikā jātiek galā ar vēl nebijušu piedzīvojumu – vīram un bērniem pilnībā jāiztiek bez mammas. Visus mājas darbus – ēst gatavošanu, trauku mazgāšanu, bērnu apkopšanu un daudz citus neskaitāmus darbus – jāpaveic tētim vienam pašam. Savukārt mamma dosies atpūtā uz SPA viesnīcu, un viņai līdzi nebūs pat telefona. Tas nozīmē, ka tētim tik tiešām ar visu būs jātiek galā pašam un palīdzību saņemt… gandrīz nebūs iespējams! Gandrīz tādēļ, ka tētis var izmantot piecus glābējzvanus, proti, atsevišķu uzdevumu veikšanai viņš var pieaicināt savus radiniekus, draugus vai arī cilvēkus no malas, viņiem piezvanot un uzaicinot palīgā. Katra šī reize viņam gan izmaksā 100 eiro, jo tieši par tādu summu samazinās dāvanas vērtība, kuru ģimene saņem raidījuma beigās.

Video

Vai tētis var būt mamma? To ieraudzīsim jau šovakar jaunā realitātes šovā “Tēta nedienas Latvijā”!

Posted by TV3 Latvijā on trešdiena, 2016. gada 2. marts

Kopumā TV3 ekrānos būs skatāmas 15 epizodes.

Notikumiem šovā seko līdzi no 2. marta trešdienu vakaros plkst. 21.00 kanālā TV3 un TVPlay!

7 komentāri

TOP komentāri

 • Indra
  +1

  Indra

  Ukraiņi slinkāki un bezkaunīgāki, līdz ar to viņu šovs interesantāks!

  03.03.2016 10:36

 • funny
  +1

  funny

  Tev tik skauž!

  03.03.2016 07:55

 • Es
  0

  Es

  Ukrainai 10000x interesantāks tas šovs
  Ka jau Lv neko nespēj uztaisīt lidz galam
  Izdomas vispar nekādas

  13.04.2016 21:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas