Sensācija! Vīrs ar šautriņu trāpa mušai

0 komentāri

Kas to būtu domājis – mušai trāpīt ar šautriņu! ”Spīguļu karalim” Bobijam Džordžam tas izdevies!

Ceturtdienas vakara šovā Cilvēks pret mušu piedzīvots teju neiespējamais – vīrs vārdā Bobijs Džordžs ar šautriņu trāpa mušai. Lai gan sākumā šķiet, ka Bobijs ir neveikls, arī kustību amplitūdā viņš ir ierobežots, tomēr 18 sekundes pirms minūti ilgās cīņas beigām šautriņa lido ”mērķī”. Šis ir Bobija vakars!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā tas notika, skaties video!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas