Šmita līgaviņa Daiga mīlestību šovā meklē jau otrreiz: Normāliem puišiem uz ielas virsū neuzskriesi!

4 komentāri

Šovs Saimnieks meklē sievu ir jau otrais attiecību šovs, kurā piedalās Daiga Eglīte (20). Šoreiz viņa rakstījusi vēstuli Jānim Šmitam, un jau 14. septembrī skatītāji varēs vērot, kā izvērtīsies viņas pirmā tikšanās ar saimnieku.

Pirmoreiz viņa laimi izmēģināja Bez Tabu eksperimentā Pirmais skūpsts un piedzīvoja vilšanos. Televīzijā ieraudzījusi Jāni Šmitu, viņa nolēma riskēt vēlreiz. ”Normāliem puišiem uz ielas virsū neuzskriesi,” viņa saka, pamatodama savu neatlaidību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad kameras izslēgtas

Bez Tabu šovā, kura mērķis bija pārliecināties, kā veidojas attiecības, ja cilvēki viens otru izvēlas, skūpstoties un ar aizsietām acīm. Daigas un Edgara skūpsts bija īpaši kaislīgs. Arī interese vienam par otru šķita patiesa. Tiesa, reālajā dzīvē viss izvērtās gluži citādi. ”Kamēr notika filmēšana, viss šķita forši, bet, tiklīdz kameru vairs nebija, puiša attieksme mainījās,” stāsta Daiga. ”Kad satikāmies, aicināju doties uz slidotavu, bet viņš bija noraidošs, sakot, ka ir tur bijis jau simtiem reižu! Manis pēc – kaut vai miljons! Tā ir atpūta, turklāt – abiem! Kad pavadījām kopā vakaru un puisis nedabūja to, ko gribēja, vēl arī kārtīgi apvainojās… Man kāpjot ārā no Edgara mašīnas un dodoties uz vilcienu, viņš nosauca pakaļ: uz neredzēšanos! Tā arī viss beidzās – ar neredzēšanos.”

FOTO

Jānis un Edgars – kā diena pret nakti

Saimniekpuisis Jānis Šmits, ieraudzīts televīzijā, uzreiz piesaistīja Daigas uzmanību. ”Viņš stāstīja par savu zemeņu lauku, bet zemenes ir manas mīļākās ogas… Tad arī izdomāju, ka mēģināšu vēlreiz. Viņš šķita ne tikai simpātisks, bet arī foršs – pilnīgs pretstats Edgaram. Man patīk, ka Jānis ir drosmīgs – bez drosmes šovā neiztikt, tātad šajā ziņā esam līdzīgi,” saka Daiga.

Uz jautājumu, vai televīzijas šovā iespējams atrast patiesas jūtas, Daiga atbild apcerīgi: ”Ja nepamēģināsi – neuzzināsi. Dzīvē normālajiem puišiem virsū neuzskriesi. Kur gan? Ejot pa ielu vai Vecrīgu? Tas nav iespējams.”

Savas izredzes iekarot Jāņa sirdi Daiga vērtē cerīgi: ”Internetā sameklēju, ka Jānis pēc horoskopa zīmes ir Skorpions, bet Skorpionam ar Vēzi ir ļoti laba saderība… Tas vien jau kaut ko nozīmē.”

Trīs lietas – labas lietas?

Ja nepaveiksies arī šajā šovā, trešo reizi Daiga mīlestību publiski nemeklēs. Viņa paredz, ka jau tagad cilvēki sašutumā grozīs galvu. ”Teiks, – re, tā piedalās jau otrreiz!,” viņa smejas. ”Bet lai runā! Man ir vienalga. Cilvēkiem patīk tenkot, un es viņiem to prieku sagādāšu. Esmu gatava iet ārpus savas komforta zonas. Ko man zaudēt? Esmu jauna un gribu forši pavadīt laiku. Domu, ka neies labi, es pat nepieļauju.”

VIDEO

4 komentāri

TOP komentāri

 • Daigas Heitere
  0

  Daigas Heitere

  Pilnīga zoss, iedomājas no sevis nez ko. Nu i labi, ka neizvēlējās, puisis tomēr domā ar galvu. Ne tur skata, ne prāta...
  Priekš šova jau varēja labāku teātri nospēlēt, pat tas viņai nesanāca.

  21.10.2015 18:02

 • Daiga
  0

  Daiga

  Sarauj

  10.09.2015 18:16

 • pff
  0

  pff

  ja vinja runa par Lazdaanu, nesen bijb raksts cik laimiigi abi sunjus staidIna, a tagad ko saka :D

  10.09.2015 17:56

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas