Vīrietis – tas ir sievietes balsts, pārliecināts Alfrids Lipovskis

4 komentāri
Vīrietis – tas ir sievietes balsts, pārliecināts Alfrids Lipovskis
Foto: publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Alfrids Lipovskis (55) gatavs mīļotajai būt par atbalstu, aizstāvi un aizsegu no aukstiem vējiem.

Alfrids Lipovskis mēģina būt saprotošs un iejūtīgs, lai izprastu cilvēka vēlmes. Viņš uzsver, ka ir uzmanīgs un mīl palutināt, jautāts atklāt savas labās īpašības, teic Alfrids. ”Katram cilvēkam ir savas vājības, ja es tās atbalstu, tad varu arī palutināt. Man patīk redzēt sev blakus priecīgu cilvēku, palīdzēt risināt problēmas un tās neradīt,” sarunā ar Skaties.lv atklāj šova dalībnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Arī es gribu sev blakus redzēt saprotošu cilvēku, kurš grib man palīdzēt, kurš grib piedalīties manos pasākumos, normāli uztver mani dzīves redzējumu,” atzīst Alfrids. Viņš norāda, ka viņa topošajai sievai būs jārēķinās ar viņa vaļasprieku – došanos ogot un sēņot. Vēl Alfrids mīl apmeklēt ezerus, upju līčus, viņš ir ciešos draugos ar dabu, tādēļ priecāsies šajā priekā dalīties ar nākamo sieviņu. Tāpat viņš novērtēs, ja viņa mīļotā būs gana sabiedriska un kopā ar viņu apmeklēs kultūras pasākumus, apciemos draugus. ”Dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ne tikai sēdēt mājās, bet būs publiskiem,” teic Alfrids.

”Vīrietis – tas ir sievietes balsts, lai sievietes par attīstīties un viņai būtu, uz kā balstīties. Vīrietis ir arī aizsegs no dzīves grūtībām, aukstiem vējiem, palīgs un draugs. Es tāds varu būt, esmu gatavs tāds būt par atbalstu un aizstāvi,” atzīst Alfrids.

4 komentāri

TOP komentāri

 • LSD
  +7

  LSD

  Lai Dievs dod katrai sievietei vīrieti atbalstu - nevis bluķi , kurš javel līdzi ....

  30.06.2015 10:49

 • irēna šicāne
  0

  irēna šicāne

  Man patīk.

  18.07.2015 07:30

 • Svetlana Milne (Ļaksa)
  0

  Svetlana Milne (Ļaksa)

  Izsaku savu simpatiju un velu veiksmi!

  13.07.2015 18:54

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas