Šovā Saimnieks meklē sievu izveidojies pirmais oficiālais pāris?

4 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Romantikas pilnu randiņu piedzīvojis šova Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits, kurš randiņā ved līgaviņu Daigu. Iespējams, jauniešus vieno mīlestības ķīmija.

Vidzemes saimnieks Jānis Šmits, savā saimniecībā sagaidījis trīs līgaviņas, Daigu Eglīti ved romantiskā izjādē ar zirgiem. Jānis atzīst, ka tuvība ar Daigu viņam izveidojusies diezgan ātri. Abi ir vienisprātis, ka viss noticis dabiski, viegli un nepiespiesti.

Kas sekos randiņam ar Daigu, uzzini šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay šova Saimnieks meklē sievu jaunākajā raidījumā!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Andris
  +4

  Andris

  Es teiktu, ka jāievieš gadu slieksnis 25+ dalībniekiem-saimniekiem, savādāk jau otro gadu "nepieaugušiem" saimniekiem piegādā izklaidi :D :)

  28.09.2015 22:08

 • Cherry
  0

  Cherry

  Lai šovā veidotāji nākamreiz izskata kurām no dalībniekiem ir nepieciešama palīdzība meitenes meklēšanā,kurām nē,nevis izvēlēties tos kuriem lielākā pieprasījums uz šovu.. Saprotu mums jautri skatīties,bet vajaga tak arī cilvēkiem palīdzēt.. Tāpēc vecumā ierobežojums butu pats labākais variants.

  29.09.2015 22:19

 • Monta
  0

  Monta

  Arī es nedaudz iesmeju par šī puiša sievas meklējumiem Laba ideja ar vecuma ierobežojumu! Lai gan cilvēki jau ir dažādi un katram prāts attīstās individuāli.

  29.09.2015 13:16

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas