Šmita līgaviņa ”izgāžas” vietējā zaļumballē; atlikušie saimnieki beidzot izdara pirmo nopietno izvēli

32 komentāri

Šovā Saimnieks meklē sievu emocijas un spriedze pieaug ar katru sēriju. Ģirts Brusmons un Alfrids Lipovskis atklāj, ka būtu gatavs precībām, un izdara izvēli vienu no līgaviņām sūtīt mājās, bet Jānis Šmits atzīstas, kura no divām meitenēm zaudētu, ja jāizvēlas būtu jau tagad.

Saimniekam Jānim Kauķim rīts pēc Egijas uzaicinājumu doties uz grupas Prāta vēra koncertu Rīgā sācies ar smagu lēmumu – viņam jāizvēlas, kuras divas meitenes paliks viņa saimniecībā. Viņa izvēle krīt uz Danu un Sandru. Egija par Jāņa lēmumu nav apbēdināta, jo jutusi, ka viņas un Jāņa starpā dzirkstele tomēr neuzšķilsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz nakts sarīkojumu devies arī Jānis Šmits. Uz zaļumballi Valmierā viņš nolēmis ierasties ar abām divām sirdsdāmām. Daiga neslēpj, ka situācija viņā radījusi greizsirdību, tikmēr Antra nebijās ”tusēties” ar saimnieka draugiem. Viens no draugiem Jānim iesaka starp divām sirdsdāmām izvēlēties tieši Antru un pārmet, ka viņš tik ātri aizsūtījis mājās Kristiānu.

Kamēr Jānis runā ar draugu, Daiga pamanījusies izdzert viņa pudeli ruma un uz slidenās deju grīdas nokritusi un sasitusi galvu. ”Sanāca bišķi par daudz izdzert to rumu, jo emocijas ņēma virsroku,” nakts notikumu skaidro Daiga.

”Kad meitene sadzeras un uzvedas tizli, tas man momentāni ”izsper korķus” ārā. Ja man tagad būtu jāizvēlas, Daiga izlidotu kā korķis,” atklāj saimnieks Jānis Šmits, kuram reiz bijušas attiecības ar meiteni, kura jau pēc viena malka grādīgās dziras sākusi uzvesties neadekvāti.

Šķiet, Ģirts Brumsons ir visromantiskākais no visiem saimniekiem. Visi viņa randiņi ir rūpīgi pārdomāti, tāda ir arī viņa tikšanās ar Ievu. Beidzot viņš ved randiņā ar Gundu, un meitenei atklāj, ka viņa nav gluži vienaldzīga. ”Es gribu kaut ko stabilu, jauku un uzticamu. Ja tas noved pie kāzām, lai nu tā būtu,” teic Gunda.

Pirms lēmuma pieņemšanas, kuru no meitenēm sūtīt mājās, Ģirts Aizputes pagrabos līgaviņām sarīkojis īstu pārbaudījumu – viņš meitenes aizvedis pie īstām saimniecēm, kuras preciniecēm liek kult sviestu, cept pīrāgus un gatavot ziepes. Īsta atrakcija ir ogu spiešana vīnam. Lai gan Ģirta aicinājumam piebiedroties baļļā atsaucas Ieva, viņa jūt, ka Ģirts vairāk ieinteresēts Gundā. Ieva un Gunda ir tās, kas paliek Ģirta saimniecībā, bet Lienei laiks doties mājās. Par Ģirta lēmumu meitene jūtas atvieglota un saimniekam un viņa iecerētajai novēl laimīgu nākotni.

Arī Latgales patriots Alfrids Lipovskis izbauda randiņu – viņš uz viesnīcu Rēzeknē ved Velgu Plataci. Vēlāk četrotne Latgales lielākajā privātajā zoodārzā izspēlē kāzu ceremoniju. Metot spēlēšanos pie malas, Alfrids atklāj, ka būtu gatavs precībām. ”Ja es satikšu, ja es izjutīšu, sapratīšu, ka man šis cilvēks ir vajadzīgs, sajutīšu, ka viņai vajadzīgs esmu tāds, kāds esmu. Bez kaut kādām programmām uz pārvērtībām,” atzīst Alfrids.

Lai arī lielākā savstarpējā draudzība valda Alfrida sētā, tomēr šova noteikumi paredz, ka vienai no blondīnēm, jādodas mājās. Alfrids izvēlējies mājās sūtīt Irēnu Kretuli. ”Godīgi sakot, apvainojusies neesmu. Izbaudīju šovu. Kā bija domāts, kā notika, bet draudzīgas attiecības uzturēsim noteikti,” saimnieka lēmumu komentē Irēna.

32 komentāri

TOP komentāri

 • Koļa
  +7

  Koļa

  Nu labi jauniba tusini dzersana utt tas ir ok bet sita tv prieksa uzvesties nav gudri jadoma tac ar galvu ko dara un kad to redz visa valsts,piedzerties un uzvesties ka vieglas uzvedibas sievietei nav ipasi gudri un Daiga ja tev butu vienalga ko par tevi doma citi tad tu te nesumetos par komentariem kas par tevi ir sarakstiti ta luk P.S atvainojos par pietuzimem

  13.10.2015 17:45

 • Liepupiete
  +6

  Liepupiete

  Vīrieši ir dažādi. Ir tādi, kuri paši dzer katru nedēļas nogali un līdz ar to viņiem arī nebūs iebildumu (varbūt pat priecāsies), ja arī meitene mīl iedzert. Ir tādi, kuri alkoholu lieto maz un reti - un tādi arī nekad nebūs kopā ar meitenēm, kuras mīl iedzert un dzērumā uzvesties neadekvāti. Daigai acīmredzot vairāk derēs pirmā tipa vīrieši. Lai gan ko te runāt par vīriešiem, Jāni vismaz par tādu nosaukt nevaru. Turklāt kameras priekšā saka, cik liels alkohola pretinieks viņš ir, savukārt katru vakaru meitenēm noorganizē grādīgās dziras un dzer arī pats - melis un liekulis.
  Ar vīru spriedām, ka Gunda (mākslinieka līgaviņa) un Šmita līgaviņas ir vienā vecumā, bet ir kā diena pret nakti..

  13.10.2015 11:04

 • :)))
  +6

  :)))

  pavisam dumja zostiņa

  13.10.2015 03:51

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas