Saimnieks meklē sievu vecākie dalībnieki pārsteidz ar atklātu skūpstīšanos

3 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu ceturtajā sērijā saimnieku Alfrida Lipovska, Jāņa Kauķa un Ģirta Brumsona līgaviņas sāk iejusties saimnieču lomās, un notiek pirmie randiņi. Atklājas, ka arī vienas līgaviņas māte rakstījusi vēstuli šova dalībniekam, un šova vecākais saimnieks nododas kaislīgiem skūpstiem kameru priekšā.

Šovs Saimnieks meklē sievu dalībnieki gaida, mājās ierodamies līgaviņas. Alfrida Lipovska meitenes ir tā sadraudzējušās, ka uz Latgali dodas vienā automašīnā. ”Īstenībā sieviešu konkurence – tā ir ļoti laba lieta. Liek saņemties būt skaistai, interesantai, būt sievietei,” akcentē Alfrida līgaviņa Velga Platace (47).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šķiet, jautrā kompānija par izklaidēm vien domā. Pēc peldes dīķī Alfrids ir nobriedis pirmajam randiņam un zvejā ved Irēnu Kretuli (48), bet mājās palicējām uzticēti darbiņi – izgludināt kreklus un iztīrīt pirti. Ezera romantikas baudītāji pat aizbēguši no operatora.

”Mēs aizlaidāmies no filmēšanas. Ko mēs tur darījām, tas nu lai paliek mūsu noslēpums,” saka Irēna. Viņa atzīst, ka pēc randiņa ir mainījusi domas par Alfridu. Lai pēc vakariņām sadalītu gultas vietas, mājas saimnieks met kapeiku un atzīst – pat tad, ja nekas nesanāks, ar dāmām cer palikt labos draugos.

Jānis Kauķis atklāj, ka viņam sirdī vairāk iekritusi Sandra Baumane (24), bet Ģirta Brumsona simpātijas pieder Gundai Jandavai (20). Izrādās, arī Gundas mamma rakstījusi vēstuli kādam no šova saimniekiem, kurš gan pieciniekā nav iekļuvis. ”Tas vien, ka mēs abas pieteicāmies uz šovu, vien jau parāda, cik mēs esam jaunas un dullas. Pat es,” teic Gundas mamma.

”Viņš mūs sagaidīja ļoti jauki – ar dzeltenām puķītēm. Tas bija ļoti mīļi. Es īstenībā biju pārsteigta, ieraugot, kāda viņam ir māja un visa apkārtne, jo šeit ir daudz plašāk, nekā es biju iztēlojusies. Šeit ir ļoti sakopti, šeit ir ļoti skaisti un mājīgi. Protams, ka es varu iedomāties, ka es šeit dzīvoju. Man šeit ļoti patīk,” atzīst Ģirta lielākā simpātija. Ģirta dzirkstelīti uz Gundu pamanījusi arī Ieva Stepe (26). Tomēr Ģirts pirmajā randiņā ved Lieni Tropu (24). Jau vakarpusē četrotne izklaidējas ballītē Ģirta mājas pagalmā, un atklājas, ka Ģirts ir lielisks ģitārists, bet viņa un Lienes starpā aizvien nav notikusi satuvināšanās.

Jāņa Kauķa došanās pretim Egijai Gulbei (24) ir pārvērtusies tādā kā randiņā. Tikmēr mājās palicējas gatavo vakariņas, kuru baudīšanas laikā parādās pirmie asumi meiteņu starpā.

Vairāk skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Sandris
  0

  Sandris

  Jā vecais nenaz nekautrejas ,ar visām 3 reizē ,galvenais ka viņam labi ..un apčubina viņu...vecais izsalcis pēc sievietes:D

  14.10.2015 12:12

 • man patīk
  0

  man patīk

  nu izsalkušie, 20 vai 50 nav starpības ,jautri

  13.10.2015 17:23

 • Inna
  0

  Inna

  Nu tas latgaļu "broļs" ir viens liels vājprāts,,,,pie kura ieradušās trīs blondas palaistuves,,,kā tādu var rādīt pa televīziju. Kauns, tīrākais šoks, nevis šovs. Ja neprotat sevi pasniegt, nevajag nemaz ņemties !

  27.09.2015 19:12

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas