Saimnieks meklē sievu vecākie dalībnieki atļaujas vairāk nekā jaunie

2 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu vecākais dalībnieks Alfrids Lipovskis (56) kopā ar līgaviņu Velgu Plataci (47) devies ceļojumā uz Gruziju. Apskatot sēravotu vietu, abi sāk šļakstīties ar ūdeni.

”Mazliet padraiskojāmies, pašļakstījāmies. Kleita bija slapja. Varēja patiesībā ar visām drēbēm mesties baseinā un peldēties,” smej Velga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceļojumā dodas arī Sandra un Jānis Kauķis. Tikmēr Baiba Sipeniece ciemojas pie pirmās sezonas pāra – dabas bērniem Gunitas un Kaspara –, kuri gaida pirmdzimto. Vēl nenācis pasaulē, bērns jau tagad krietni izmainījis viņu dzīvi!

Alfrids ar savām līgaviņām jau no šova pirmajām sērijām demonstrēja harmoniskas un draudzīgas attiecības. Vai ceļojuma Alfrids un Velga satuvināsies vēl vairāk, skaties šova 10. sērijā šovakar 21.00 TV3 un TVPlay!

FOTO: Velga un Alfrids šovā Saimnieks meklē sievu

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • adriana
  +1

  adriana

  sitas pāris ir vislabakais!!:)

  10.11.2015 09:32

 • Jana Belēviča
  0

  Jana Belēviča

  Vienīgais pāris-ar interesi sekoju viņiem līdzi:-)

  10.11.2015 13:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas