Saimnieks meklē sievu jaunākā dalībniece nāk no daudzbērnu ģimenes

35 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu sirsnīgās dalībnieces Kristiānas Birnes un saimniekpuiša Jāņa Šmita iepazīšanās TV ekrānā jau noslēgusies. Atvadu brīdī deviņpadsmit gadus vecā meitene izplūda asarās, tomēr atzina, ka tās gan nebija skumju asaras, bet gan prieka emocijas, jo šovs viņai bijis jauks piedzīvojums.

Tieši Kristiāna bija meitene, ko saimnieka Jāņa ģimene iemīļojusi visvairāk. Ja meitene vēlas tuvāk iepazīt puisi, viņai jāiepazīst gan mamma, gan māsa, gan brālis, šova Saimnieks meklē sievu jaunākajā sērijā pārliecību pauž Kristiāna Birne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā portālam Skaties.lv pastāstīja šova producente Sandija Miezīte, meitene nāk no desmit bērnu ģimenes. Tā kā kontaktu veidošana ar bērniem meitenei nav sveša, Kristiānai starp Jāņa Šmita potenciālajās sievām ar viņa jaunāko brāli bija izveidojies visciešākais kontakts. Vēl nezinot, ka tieši viņa būs tā, kura pametīs Jāņa saimniecību, mazajam brālim bija sagādājusi dāvanu…

Kā noritēja Kristiānas un Jāņa randiņš un atvadas no saimnieka sētas, skaties video!

35 komentāri

TOP komentāri

 • Kristiāna Enija Birne
  +18

  Kristiāna Enija Birne

  Lai turpmāk Jūs, lasītāji,zinātu kādēļ piekritu šādai intervijai : Pirmkārt, lai cilvēki redz, ka lai arī kāda bērnība nebūtu, cilvēks spēj kāpt augstāk, un varu teikt to, ka tie cilvēki, kas ir cietuši, viņi vairāk novērtē to kas dzīvē ir sniegts, nevis tie, kas ir izlutināti un nesaprot un pat nezin šīs sāpes.... Otrkārt, šī intervija nav žēlošanās,tas parāda to, ka esmu cīnītāja nevis tā kas iet un žēlojas.... Treškārt, paldies tiem cilvēkiem, kas savu viedokli izsaka atklāti, nevis anonīmi....

  07.10.2015 18:01

 • mardža
  +17

  mardža

  Forša Tu esi Kristiāna! Mācies un dzīvē tiksi uz priekšu. Ļaunos komentārus vispār neņem galvā- Latvijā cilvēki no labas dzīves ir izlaidušies un palikuši ļauni un truli. Tu dabūsi daudz foršāku puisi par šo. Viņš tevi nav pelnījis, tāds šmaukstinātājs vien tik ir. Bet Tu tiešām esi jauka un sirsnīga meitene. Galvenais mācies-puiši nāks un ies.

  07.10.2015 20:38

 • Tīna
  +17

  Tīna

  Meitenīt, Tu tik jauka un mīlīga, tik ļoti pozitīvs cilvēks:) Ļoti iepatikies jau pašā sākumā! Lai Tev dzīvē viss izdodas, esi laimīga. No visas sirds to novēlu(hug)

  07.10.2015 18:19

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas