Saimnieks meklē sievu “dabas bērni” mazulim vārdu izraudzījušies “pēc enerģijām”

1 komentārs

Šova Saimnieks meklē sievu 1. sezonas par dabas bērniem dēvētie Kaspars un Gunita Vaikuļi pēc pirmā bērniņa pieteikšanās nomainījuši dzīvesvietu, tomēr sapnis par māju aizvien ir dzīvs. Pāris atzīst, ka sadzīvē mēdz saprasties pat bez vārdiem.

Šova Saimnieks meklē sievu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare Kasparu un Gunitu apciemo mēnesi pirms abu pirmā bērniņa nākšanas pasaulē. Gunita atklāj, ka grūtniecības sākumā biju pārliecināta, ka puncī aug meitene, tomēr, mazulim augot, atklājies, ka pāra pirmdzimtais būs zēns. Jautāti, vai jau zināms mazuļa vārds, abi svārstoties. ”Aro, Airo – tamlīdzīgi,” atklāj bērna tētis un akcentē, ka bērna vārda izvēle balstās uz enerģiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Kaspars un Gunita tagad un toreiz

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • jana
    0

    jana

    Īpatnējs pārītis! Un bērnam arī kaut kādu suņa vārdu grib ielikt!

    11.11.2015 21:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas