Saimnieks Jānis dzīvē ar bučošanos nesteigtos

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Vidzemnieks Jānis Šmits, kurš līdz šim šovā Saimnieks meklē sievu iepazīts kā viens no atklātākajiem dalībniekiem, dzīvē pirmajā randiņā meiteni nesteigtos bučot.

Šova Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits, kurš savā sētā uzņēma trīs meitenes – Daigu, Antru un Kristiānai, kurai iepazīšanās TV ekrānā jau beigusies, – sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka viņa pieredzē sekss attiecībās sastāda pusi. Viņaprāt, bez intīmās dzīves attiecības nav iedomājamas, bet tas nav galvenais, uz kā tās balstās.

Jautāts, vai arī dzīvē pirmajā randiņā Jānis steigtos ar skūptīšanos, viņš teic, ka viennozīmīgi nē. „Jo pēc dabas es esmu ļoti kautrīgs. Es to visu uztveru kā šovu, kā vienu lielu teātri. It kā uz to, protams, arī nopietni skatos, nevar gluži teikt, ka tikai vieglprātīgi,” saka Jānis, akcentējot, ka šova filmēšanai atvēlētais laiks ir pārāk īss, lai visas meitenes iepazītu pa īstam.

Pēc Kristiānas aiziešanas no saimniecības abu palikušo „līgaviņu” savstarpējās attiecības Jānis raksturo kā „interesantas”. Kā tās attīstīsies, skaties šova Saimnieks meklē sievu tuvākajās sērijās pirmdienās TV3 un TVPlay!

Kā noritēja Kristiānas un Jāņa randiņš un atvadas no saimnieka sētas, skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Elza
    0

    Elza

    Patīkams jauns cilvēks

    12.10.2015 20:47

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas