Saimnieks Ģirts Gundu nosauc par “cacu” – gaidāms pirmais strīds?

Šovs Saimnieks meklē sievu tuvojas finišam. Lai iepazītu viens otru tuvāk, saimnieki ar izvēlētajām līgaviņām dodas ceļojumā.

Gunda un Ģirts lido uz Gruziju. Ģirts ir iemīlējies, bet šķiet, ka Gunda ir nobijusies no puiša nopietnajiem nolūkiem. Starp abiem izceļas nopietns strīds…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai ceļojums paliktu atmiņā ilgi jo ilgi, Gunda ar prieku ļaujas iemūžināties Gruzijas dabas fonā.

”Tad, kad es gribu, lai viņš mani nofotografē, viņam paprasu. Tad es nopozēju – kur es gribu, kā gribu. Man nepatīk, ka mani fotografē no malas – tā kā paparaci. Man vispār patīk pozēt un fotografēties. Būt objektīva priekšā,” atzīst Gunda, kura nesen ļāvās stāties erotikas fotogrāfa Aleksandra Sokolova objektīva priekšā.

FOTO: Gunda un Ģirts šovā Saimnieks meklē sievu

Tikmēr Antra un Jānis Šmits pirmoreiz lido ar lidmašīnu. Viņu galamērķis ir Amsterdama. Savukārt Egils ar savu līgaviņu bauda Šveices pasakaino dabu! Vai no ceļojuma viņi atgriezīsies kā pāris? Uzzini šova Saimnieks meklē sievu 10. raidījumā šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Skaties video!

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas