Saimniekam Ģirtam izveidojušās jaunas attiecības ar meiteni no Latgales

2 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieka Ģirta Brumsona mīlas likstas un līgaviņas meklējumi izraisīja visplašāko sabiedrības rezonansi. Brīdī, kad šķiet, ka vētra ir aiz muguras, saimnieku jau atkal skārusi amora bulta.

Ģirta un Gundas attiecības pajuka ceļojuma laikā visas Latvijas priekšā. Strīda karstumā Ģirts meiteni nosauca par raganu, bet viņa mīļotajam iesita pliķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ģirts, kuram Gunda bija ļoti iepatikusies, notikušo pārdzīvoja, tomēr drīz vien viņa sirdi izdevās iekarot kādai noslēpumainai dāmai, kuras vārdu saimnieks neparko nevēlas atklāt. Zināms vien tas, ka mīļotā esot no Latgales.

“Pēc ceļojuma viņa man uzrakstīja, regulāri sazinājāmies un esam tikušies vairākas reizes. Kopā esam nu jau nedaudz vairāk par vienu mēnesi,” intervijā portālam Skaties.lv atklāj Ģirts. “Šoreiz viss ir daudz nopietnāk. Pagātni esmu atstājis pagātnē. Par notikušo man ir tikai labas atmiņas, beidzot visu redzu skaidri un saprotu, ka man tas bija tikai piedzīvojums.”

Jautāts, vai rūgtā pieredze ar Gundu nav iebiedējusi Ģirtu uzsākt jaunas attiecības, viņš atklāj: “Nebūt ne, tagad, kad pagājis ilgāks laiks, visu redzu skaidrāk. Uzsākt jaunas attiecības nebaidos. Vienīgi negatīvie materiāli presē jau pamanījās sašūpot arī šīs attiecības. Mani šīs intrigas neuztrauc, bet ne visiem ir tik bieza āda kā man. Viņa to uztvēra daudz emocionālāk.”

Tomēr pāris joprojām ir kopā un turpina satikties. “Vēlos arī atzīmēt, ka baumas, ka esmu kopā ar Kristiānu, nav patiesas,” viņš norāda.

FOTO: Ģirta līgaviņas

VIDEO

2 komentāri

TOP komentāri

 • Jana
  +2

  Jana

  Noteikti, ka "mistiskā dāma no latgales" nav neviena cita kā Šmita līgaviņa Kristiāna.

  16.11.2015 23:09

 • Ah
  0

  Ah

  Jana_baigaa viszine esi?;D vai arii klachu tante no parpalu tirgus..

  18.11.2015 11:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas