Magone Burka publiski izsmej Venta 40 centimetrus garo verķi

73 komentāri
Magone Burka publiski izsmej Venta 40 centimetrus garo verķi
Privātais arhīvs

Kokapstrādes meistars un šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Ventis Vītols, izdzirdot par savas bijušās līgavas Magones Burkas kāzām ar itālieti, steidza medijiem atrādīt bijušajai sagatavoto kāzu dāvanu – paštaisītu koka “ficuku”. Magone atbildi parādā nepaliek – dzejniece Skaties.lv atklāj savas domas par ”pārsteigumu”.

Pilngadīgie lasītāji Venta verķa FOTO var apskatīt šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzejniece Magone Burka, medijos ieraudzījusi vareno koka locekli, kuru pats savām rokām izpulējis Ventis, var atbildēt tikai ar ironiju.

”Ilgi gan strādājis. Tā, ka pat no darba jāiet prom, lai mākslu pabeigtu,” faktu, ka ziņai par Venta nokļūšana bezdarbnieku rindās seko vēsts par to, ka viņš izdrāzis 40 centimetrus garu koka dzimumlocekli, izsmej Magone.

Viņa spriež, ka nabaga bezdarbniekam Ventim šis varētu būt lielisks veids, kā piepelnīties. ”Gaidām veikaliņu! Londonā ”zilīšu” ļoti daudz, pašu autoru ar pamēģinās,” uzjautrinās dzejniece.

Sieviete, kura viena nes visas ikdienas rūpes par abu kopīgo atvasi, ieraugot medijos bildes ar Venta veikumu, kārtējo reizi pārliecinājusies par to, ka mazajam Raimondam Saulgaitim šāds tētuks nekādu pozitīvo piemēru nevar parādīt.

”Nu ko bērns lai iemācās no šādiem rīku reklamētājiem? Bērniņiem vajag dziesmas, ākstības, izbraukumus, dzimšanas dienu tusiņus, ne tētu ar “pipšu” reklāmām!

Pašpierādīšana viņam svarīgāka par visu. Izvirtulis, kas divus gadus velta šim un domā vienu domu. Pēc tam vēl krāsos zelta krāsā kā tādu elku un pielūgs,” nosmej dzejniece.

Kamēr Ventis drāž ficuku, Magone un viņas itālis pieņēmuši šķīstības zvērestu! Lasi te!

Foto: Magones aizraujošā dzīve

73 komentāri

TOP komentāri

 • Sola
  +9

  Sola

  Nu ļoti tikumiska un pareizi "projektēta" sieviete tā Burka. (Vispirms, iekāro Venti, tad dzemdē no viņa dēlu - jādomā, ka no viņa...) Tad pēkšņi ierauga, ka viss klūvis ne tāds kā izsapņots , arī Ventis uzreiz pēc bērna uzriktēšanas kļuvis nekur liekams, nabadziņš... Toties Magone Burka atausa pēkšņi galšredzīīga, dzīvesgudra un dzejiska, un tagad raida savas gudrības dienu un nakti - pa visiem kanāliem. Varbūt, pietiek?! Ja tas vīrietis Tev nav vajadzīgs (cik saprotu, Tu viņam arī - nē!), tad kāda velna pēc jūs abi šeit dauzāties?!?

  19.06.2017 15:29

 • NU
  +7

  NU

  abiem steidzami jaatraadaas aarstiem

  19.06.2017 16:30

 • Maigonis Čurka
  +5

  Maigonis Čurka

  Vītolventis lielu prieku
  Pārtapis par bezdarbnieku,
  Naudu pelnīt nav tam laika,
  Jāpulē ir pilnā tvaikā!
  Neiet viņš pat naktī gulēt,
  Visu dienu sēž un pulē,
  Bet kad satumst tumša nakts
  Internetā sēž uz vakts.
  Drāžot nogurušās rokas
  Komentārus rakstīt mokās:
  Rupjības un lamas lētas
  Tiek iekš komentāriem sētas.
  Īstam darbam nav vairs laika,
  Jādrukā ir pilnā tvaikā,
  bet ar otru - brīvo - roku
  Paralēli jādrāž koku!

  20.06.2017 09:23

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas