Ilgstoši nespējot atrast darbu, Latviju pametusi ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne

18 komentāri

Pēdējo mēnešu laikā Latvijas šovbiznesā manāma nelāga tendence – TV šovu varoņi viens pēc otra pamet valsti vai atklāj, ka ieplānojuši to darīt. Sapratusi, ka viņai šeit darbu neatrast, no Latvijas nupat aizbrauksi arī simpātiskā Kristiāna Birne (attēlā kreisajā pusē), kura TV3 skatītāju atmiņā palikusi kā ”Saimnieks meklē sievu” trešās sezonas dalībniece – meitene, kura startēja spēlē Jāņa Šmita ”līgaviņu” kompānijā.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Kristiāna, viņa jau mēnesi kā dzīvo Nīderlandē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Bija man dzīvē garas pārdomas par to, kam esmu pašlaik gatava, ko es gribu, kā es gribu, vai man patīk tas, ko daru. Šie jautājumi mani veda bezziņā, tāpēc nobijos; nobijos, no tā, ka izdarīšu kaut ko nepareizi.

Tā nu es, bēgošā studente, aizlaidos uz tām saucamajām ārzemēm laimi meklēt,” stāsta šova dalībniece, kas skatītāju simpātijas izpelnījās ar savu sirsnīgo un atklāto dabu.

FOTO: Apburošā Kristiāna un jautrība pie Šmita

Meitene gan piebilst, ka laimes jēdziens mūsdienās iet roku rokā ar naudu – nebūs naudas, arī uz laimīgu dzīvi necerēt. Diemžēl Latvijā viņa nav spējusi atrast darbiņu, ar ko nopelnīt izdzīvošanai un būvēt savu laimīti.

“Lūk, nauda ir iemesls tam, kāpēc es arī esmu te, Nīderlandē. Cerībā uz labu atalgojumu. Latvijā man kā studentei grūti darbu iegūt, jo, lūk, mūsdienās meklē darbiniekus ar stāžu.

Bet kur lai es gūstu to stāžu šajā nozarē, ja neviens nedod iespēju apgūt, iemācīties un dabūt to darba pieredzi?” neizpratnē Kristiāna.

Meitene uzsver, ka bijusi gatava patiešām smagi strādāt, lai beidzot kļūtu finansiāli patstāvīga. Diemžēl Latvijā studentei neviens darbu nav devis, taču Nīderlandē Kristiāna jūtas novērtēta un ar prieku būvē savu pieaugušā dzīvi.

“Tā labā pašsajūta, ka esi pats to visu nopelnījis ar savām mazajām rociņām! Man personīgi pašapziņa šādā veidā pieaug, es jūtos drosmīgāka, varenīgāka.

Esot prom no mājām, es beidzot jūtos patstāvīgāka, varu beidzot pati daudz domāt, kā labāk vai kas labāk. Varbūt es esmu traka, bet kā saka: “Trakajiem pieder pasaule”,” drosmīgo lēmumu aizbraukt nenožēlo Kristiāna.

VIDEO: Kristiānas gaitas šovā

VIDEO: Jāņa domas par Kristiānu

18 komentāri

TOP komentāri

 • lea
  +9

  lea

  Darba tirgū bez pazīšanās – darbu Latvijā nedabūt.... diemžēl.....

  11.01.2017 14:11

 • Denīze
  +8

  Denīze

  Foršākā saimniekšova dalībniece! Žēl, ka tādi jauki cilvēki izbrauc.

  11.01.2017 13:22

 • pieredze
  +7

  pieredze

  Varu nomierināt meitēnu -ar pieredzi arī nav vajadzīgi. Kā man teica NVA darbiniece - jums ir liela darba pieredze, bet jūsu gadi neatbilst darba tirgus pieprasījumam. Kas maniem 47 gadiem vainas? Gudra, pieredzējusi, kā visi manas paaudzes cilvēki reti slimoju (reizi piecgadē), turklāt, nekad neizvairīšos no darba aizbildinoties ar "pēkšņu" grūtniecību.

  11.01.2017 13:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas