Gundas un Ģirta skandālā iesaistījusies arī Samanta Tīna: Būtne ir mana novadniece!

29 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu saldākais pāris nolēmis iet katrs savu ceļu. Šķiršanās brīdī dzirksteles gāja pa gaisu, turklāt tam visam varēja sekot līdzi televīzijā. Notikušo steidz komentēt arī sabiedrībā zināmas personas.

”Skumji, ka TV jāpiesārņo ar kompleksainām būtnēm kā @gundajandava ‪#‎saimnieksmeklesievu un jūtos neērti, ka šī būtne ir mana novadniece!” savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā raksta dziedātāja Samanta Tīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pati Samanta jau arī nav nekāds “saulstariņš”, lai tā spriestu par citiem. Un atcerieties, lūdzu, ka medijiem uz šīs pasaules pieder lielākās spējas attēlot notikumus tieši tā, kā kāds pasūta, vai arī lai vairotu kāda reitingus. Gunda pelna šim šovam naudu!” Samantas ierakstu komentē kāda viņas sekotāja.

”Paldies, par komentāru! Jā, es neesmu saulstariņš, un necenšos tāda būt! Vai esi pajautājusi pati sev, kas esi Tu? Lai Tev jauka diena,” viņai atbild Samanta.

Arī citas daiļā dzimuma pārstāves dziedātājai pārmet skandalozitāti, bet Samanta iesaka: ”Dāmas, Jūs esat brīnišķīgas! Tikai lūgums uz priekšdienām savas privātās pārdomas par mani rakstiet man personīgi! Paldies!”

”Tās nav pārdomas par Tevi, bet gan viedoklis par šovu un cilvēcību,” aizrāda viņas sekotāja.

FOTO: Samanta Tīna toreiz un tagad

29 komentāri

TOP komentāri

 • Sade
  +7

  Sade

  Malacis, Samanta, ka shaadas sikas gniidas noliec pie vietas!!!

  04.11.2015 12:47

 • Klauns
  +6

  Klauns

  Vispār tev taisnība.. Nez kāpēc man nāk galvā uzreiz Sokolovs ar tādiem pašiem izgājieniem deju šovā. Uzreiz arī dabūja sev šovu, skolovs par seksu.. Šovs bija mēsls nācās izmest.

  06.11.2015 01:26

 • Elīna.
  +6

  Elīna.

  Nu tad varbūt lai pati Samanta arī pasaka savas domas pašai Gundai nevis publiski twiterī raksta, ja jau mak tik gudri runāt. Un Samantiņ tas ka esi "slavena" nenozīmē ka vari skatīties uz cilvēkiem no augšas. Un tas ka esi Talantīga nenozimet ka esi labāka par citiem!

  05.11.2015 22:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas