Gunda saimniekam Ģirtam draud ar advokātu un policiju. Zināmi strīda patiesie iemesli

159 komentāri

Pirmdienas vakarā TV skatītājus pārsteidza negaidīta drāma šovā Saimnieks meklē sievu. Šova daudzsološākais pāris – balodīši Ģirts un Gunda – pašķīrās meksikāņu seriālu cienīgā ainā. Ekskluzīvā intervijā portālam Skaties.lv Ģirts Brumsons atklāj strīda patiesos iemeslus un sekas.

Gunda Ģirtam pārmeta regulāro dzeršanu un grābstīšanos, tikmēr Ģirts atklāj: ”Kas tā par dzeršanu? Mēs bijām ceļojumā, protams, visi dzēra vīnu – arī Alfrids un Velga, kā arī filmēšanas grupa. Apvainojumi par grābstīšanos bija sāpīgākais moments. Mēs bijām pieņemšanā saviesīgā pasākumā. Nevēlos nosaukt to personu vārdā, kas gar Gundas dibenu ar roku nobrauca, lai viņu izprovocētu uz strīdu ar mani, bet tas izdevās. Viņa apgriezās un uzreiz nosprieda, ka to esmu izdarījis es.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saimnieks atzīst, ka viss, kas vien varēja notikt, notika pirms ceļojuma: ”Satikāmies. Viss notika, sākot ar pozēšanu, intīmām attiecībām un citu. Tiklīdz sarunas temats ievirzījās nopietnā gultnē, par ģimenes dzīvi un bērniem, tā viņa uzreiz kažoku apmeta uz otru pusi,” atceras Ģirts. Viņš uzskata, ka šis arī ir galvenais iemesls abu nesaskaņām.

”Es kā muļķis vēl cerēju, ka viņa pārdomās, un devos ar viņu ceļojumā. Vairākas reizes atzinos viņai mīlestībā, bet viņa to vienmēr uztvēra kā provokāciju,” norāda Ģirts, kurš savas simpātijas pret noslēpumaino tumšmati neslēpa arī kameru priekšā.

FOTO: Ģirts un Gunda šova laikā

Jautāts, vai, viņaprāt, Gundas mērķi šovā saistīti ar sava labuma gūšanu, Ģirts nosaka: ”Man nepatīk runāt sliktas lietas par cilvēkiem, bet skaidrs ir fakts, ka arī viņas mamma vēl nesen, pirms mēneša, vēlējās ar mani tikties.”

Strīda kulminācijā Gunda Ģirtam pārmeta dzeršanu, bet tikmēr pats saimnieks norāda: ”Viņa ir hroniska smēķētāja. Izpīpē paciņu dienā. Visu ceļojuma laiku viņa bija nostatus no visiem, nekomunicēja, grieza muguru. Un pēc visa tā pēc ceļojuma man prasīja, lai aizsūtu viņai bildes. Man ar viņu bija tikai viena, ko viņa paprasīja, lai sākumā nofotografēju. To arī aizsūtīju. Bet viņa man prasīja, kur pārējās. Tādu jau nemaz nav.”

Nesen Gunda Ģirtam piedraudējusi ar policiju un advokātu, ja viņš atļausies paša uzņemtos jaunietes kailfoto publicēt. ”Tikmēr viņa pati kaila pozējusi Sokolovam. Es kā mākslinieks varu pateikt, ka tās bildes nav profesionālas. Tās nav skaistas. Tur redzama vienkārša plika meitene, bez apstrādes.”

FOTO: Ģirts un Gunda ceļojuma laikā

VIDEO: leģendārais strīds

159 komentāri

TOP komentāri

 • Skatitajs
  +62

  Skatitajs

  Tak var redzet kad pratins ir vel mazas meitenites un iedomajusies baigo sievieti :D dumja zoss uzskata sevi par baigo skaistuli,tur neka nav figuras ar nav ne formas

  03.11.2015 17:04

 • DubultW!
  +61

  DubultW!

  Viņa ir pieaugusi sieviete, nav ko teikt, ka viņai vēl jāaug! Nu, padomājiet paši, visu šovu viņa ar apakšbiksēm nostaigāja un vēl uz Gruziju tāda aizbrauca! Uz Gruziju! Ja arī tas ir par maz, tad apakšbiksēs vēl uz baznīcu brauca!

  03.11.2015 16:49

 • made
  +58

  made

  Gribēja princesi...dabūja vardi.

  03.11.2015 17:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas