Gatis Leskovics iecerētajai ļaus iekopt puķu dārzu

2 komentāri
Gatis Leskovics iecerētajai ļaus iekopt puķu dārzu
Foto: publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu Gatis Leskovics (34) topošajai sieviņai piedāvā brīnišķīgu atpūtu laikos. ”Nebūs jāstaigā gumijas zābakos pa kūti, jo mana saimniecība nav liela,” sarunā ar Skaties.lv atzīst viens no šī gada iekārojamākajiem saimniekiem.

Gatis kādreiz dzīvojis pilsētā, bet pagājušogad pārcēlies uz laukiem Tukuma pusē, kur turpina saimniekos mantojumā saņemtā īpašumā. ”Tā man ir bērnības māja, es te bērnībā augu. Visi ir izbraukājušies, visiem ir pašiem īpašumi sapirkti, un Gatiņam īpašumā palika māja,” atklāj Jaunsātu pagasta Strēlnieku māju saimnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gata topošajai sieviņai jāņem vērā, ka dzīve laukos būs saistīta ar atpūtu, ar izbraucieniem, jo Gatis ir liels ceļotājs. Tomēr jaunais saimnieks atzīst, ka sieviņa varētu šur tur palīdzēt. ”Man vajag idejas, lai iekoptu savu puķu dārzu. Kā jau vīrieša cilvēks, viens nevaru izdomāt,” vienu no saimnieciskajiem darbiem atklāj Gatis.

”Pašam par sevi ir grūti ko teikt. Es visu ko varu sastāstīt. Ir jādzīvo un jāredz,” jautāts, bilst kādu vārdu par savām patīkamākajām rakstura iezīmēm, atzīst šova Saimnieks meklē dalībnieks.

2 komentāri

TOP komentāri

  • pups
    0

    pups

    Dupsenei vispaar nav maajas laikam......,gan jau iree kaadu uuķi :D

    08.07.2015 22:07

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas