Egils Langovskis iecerēto nedzīs nest mēslus

2 komentāri
Egils Langovskis iecerēto nedzīs nest mēslus
TV3 publicitātes foto

”Meitenēm noteikti varētu patikt, ka attiecībās ar otro pusīti esmu uzticams,” sarunā ar Skaties.lv akcentē viens no šā gada iekārojamākajiem saimniekiem – šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Egils Langovskis (33), kurš sieviņai ieplānojis mājsaimnieces darbus.

Balvu novada saimnieks Egils Langovskis ir komunikabls, tādēļ ātri iejūtas jebkurā sabiedrībā. ”Neesmu kautrīgs, esmu izpalīdzīgs. Meitenēm noteikti varētu patikt, ka attiecībās ar otro pusīti esmu uzticams. Esmu jautrs, dzīvespriecīgs,” jautāts raksturot savas labās puses, saka šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Egils Langovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Jebkurā saimniecībā kaut kas ir jādara – mājsaimnieces darbi, ēst jāmāk gatavot, drēbes jāzina, kā uz veļasmašīnu aiznest, kādu reizi jāuzpucē māja,” par topošās sieviņas saimnieciskajiem pienākumiem stāsta Egils, kurš, būdams lauksaimnieks, atklāj, ka nedzīs mīļoto sievieti slaukt govi, nest mēslus. ”Ar to nodarbojas vīrieši. Diez vai viņai kāds liks braukt ar traktoru un apgūt tādas iemaņas. Protams, ja interesi izrāda… Meitenes mūsdienās brauc ar smagajām mašīnām un visu ko dara. Ja ir interese var iemācīt arī ar traktoru braukt,” norāda šova dalībnieks.

Egils nav slaists, bet domā par dzīvi, par to, kā nopelnīt naudu, un rūpējas par ģimeni. ”Es neuzskatu sevi par no modes žurnāla vāka nākušo. Varbūt daudzas meitenes gaida ko tādu, es tāds neesmu. Es nodarbojos ar to, ar ko vīrietim jānodarbojas – domā, kā nopelnīt, lai varētu ģimenei nodrošināt iztiku,” atzīst Egils, kura saimniecība patlaban pārņēmusi siena laika rosība.

2 komentāri

TOP komentāri

  • ilze jansone
    0

    ilze jansone

    Sveiks es tev busu ista man patik lopi un patik stradat

    08.09.2015 10:56

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas