Bez Tabu eksperimentam Pirmais skūpsts piesakās arī Saimnieks meklē sievu dalībniece!

4 komentāri

Vakar vakarā, kā tas notika otrdien ar vīriešiem, arī sievietes Elijas ielā 17 devās uz jau otro Bez Tabu eksperimenta Pirmais skūpsts atlasi, lai meklētu laimi vai vienkārši piedalītos interesantā piedzīvojumā. Inese atlases žūrijai atzina, ka nākusi paskatīties, kas no šā visa var sanākt, kas nozīmē – Dagņa pamestā Inese no TV3 šova Saimnieks meklē sievu ir gatava jauniem izaicinājumiem savā mīlas dzīvē.

Atcerēsimies, ka tik tikko noslēdzās šova Saimnieks meklē sievu trešā sezona, kurā par pāri, šķiet, būs kļuvuši tikai Alfrids un Velga. Arī otrā sezona mīlas frontē daudziem nebija tik veiksmīga. Lai gan Inese Sondare un Dagnis Darģis pēc šova izveidojās par pāri, pēc aptuveni gadu ilgām attiecībām moteļa Sumbrs īpašnieks tomēr tās pārtraucis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izskatās, ka Inese nepadodas un atkal ar televīzijas starpniecību cer atrast savu mīļoto vīrieti. Vakar viņa bija ieradusies arī uz šova Bez Tabu eksperimenta Pirmais skūpsts atlasi, kurā nedaudz arī pastāstīja, kāpēc nav izdevusies mīlas dzīve ar viņas saimnieku. “Viņam acīmredzot nebija klikšķis pret mani,” klusi noteica Inese. “Simpātijas man bija lielas, bet nezinu, vai tā bija mīlestība, tomēr žēl, ka tas viss beidzās!”

Tagad viņa metās jaunā piedzīvojumā, tāpēc atliek vien viņai novēlēt veiksmi!

Foto

Foto: meiteņu atlases spilgtākās dalībnieces!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Laila
  +2

  Laila

  Vai tiešām šī kundzīte, kurai kā izskatās , jaunība jau pagājusi, caur TV3 portālu , grib izmēģināt pirmo skūpstu? Kādēļ TV 3 vairs nerāda Ievas pārvērtības (nav runa par atkārtojumiem), kas bija vienīgais sakarīgais raidījums?

  18.01.2016 14:28

 • Dusmiigaa
  +1

  Dusmiigaa

  Neapskauzu to,kurs ar vinu dabus bucoties!!!!!

  03.02.2016 12:58

 • ss
  +1

  ss

  cerams, ka producenti tiem dalībniekiem prasa izziņu par veselības stāvokli??????

  23.01.2016 08:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas