Ar ko jārēķinās Jāņa Šmita topošajai sieviņai?

8 komentāri
Ar ko jārēķinās Jāņa Šmita topošajai sieviņai?
Publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits (20) sieviņu gatavs apčubināt un dāvāt romantikas pilnus mirkļus, un viņai jārēķinās, ka Jānim tīk melnie joki.

Starp savām labajām īpašībām sarunā ar Skaties.lv Jānis Šmits kā pirmo izceļ humora izjūtu. ”Ļoti labi ”panesu” melno humoru,” viņš atklāj. Vēl viņš izceļ sev piemītošo uzņēmību, rakstura ziņā – savaldību. Jāņa topošajai sievai jārēķinās arī ar to, ka pēc dabas viņš ir ļoti miermīlīgs, vienkāršs cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jautāts par to, kas varētu īpaši simpatizēt sievietēm, Jānis akcentē uzticību. ”Kad Sipeniece bija atbraukusi filmēt, es pasmējos: ja tu esi ar vienu – tu esi ar vienu, ja tu neesi ar nevienu – tas tu esi ar visām, kā teorētiski būtu pareizi jābūt. Tas ir tas, ko meklēju arī sievietē,” atklāj Jānis, kuram līdz šim uzticības ziņā ar meitenēm nav veicies. Sievietes uzticību viņš gatavs ”atalgot” ar romantismu. ”Esmu ļoti mīļas dabas, es rūpējos, uztraucos,” atklāj šova dalībnieks.

”Es neuzskatu sevi vēl par vīrieti, man ir tikai 20, es sevi vēl tikai veidoju. Pagaidām izskatās, ka viss iet, kā plānots – uz augšu,” teic šova Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks, kurš iepriekš atklājis, ka ir liels dejas mīlētājs. Tātad arī regulāra izdancināšana ballēs garantēta Jāņa Šmita iecerētajai.

8 komentāri

TOP komentāri

 • Vecā klukste
  +2

  Vecā klukste

  Jā Ieva ar kādam tiesībām nosauci Janku par lohu ...ko ?!

  25.06.2015 15:21

 • Magone
  +2

  Magone

  Klau, kāds nezina šī čaļa telefona nr.? Man baigi patīk mellie joki ....

  25.06.2015 15:19

 • LSD
  +2

  LSD

  OOOOO es gan esmu gatava ņēmāja...:):)

  25.06.2015 15:18

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas