Saimnieks meklē sievu dalībnieces centieni atrast otru pusīti arī šoreiz izgāžas!

1 komentārs

Vakar, Valentīna dienā, kanālā TV3 bija iespējams vērot aizraujošo un kaisles pilno Bez Tabu eksperimentu Pirmais skūpsts, kurā jau otro gadu pēc kārtas piedalās arī kāda šova Saimnieks meklē sievu dalībniece. Šoreiz tā bija zirgkope Inese Sondore, taču arī šajā reizē viņas mēģinājums ar televīzijas starpniecību atrast savu dzīves lielo mīlestību beidzās ar neveiksmi.

Eksperimenta žūrija Inesei bija izvēlējusies 36 gadus veco celtnieku Mareku Trivolu, un interesanti, ka tieši šis bija vienīgais no pāriem, kur abi pēc skūpsta visas Latvijas priekšā izvēlējās satikties uz viņiem atvēlētajām 100 sekundēm ieradās, taču Mareks pēc tam saprata, ka izbijusī Saimnieks meklē sievu dalībniece tomēr nav viņa gaumē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tikšanās bija sarunāta tik iecienītajā randiņu sākumpunkta vietā Rīgā, pie Laimas pulksteņa. Laukā sniga sniegs, Inese tomēr izrādīja vēlmi ar savu skūpsta biedru satikties, taču viņš neieradās. “Nu ko, laikam atkal jādodas mājās,” pēc šīs neveiksmes smagi nopūtās Sondore, kurai atkal nepaveicās.

Atgādināsim, ka viņa ir pati pirmās šova Saimnieks meklē sievu sezonas uzvarētāja, jo tieši viņu izvēlējas saimnieks Dagnis, taču pēc gadu ilgām attiecībām viņš nolēma tās neturpināt.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Agy
    0

    Agy

    Nākamā Magone Burka.

    17.02.2016 15:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas