Saimnieks Egils Langovskis sievieti smīdinātu sakutinot

0 komentāri
Saimnieks Egils Langovskis sievieti smīdinātu sakutinot
TV3 publicitātes foto

Jēzus Kristus vecumā esošais Egils Langovskis lepojas ar savu dzimto lauku sētu Balvu pusē. Viņa iecerētajai būtu jābūt ģimeniskai, gādīgai, mīlošai.

Vecums, augums, svars: 33, 172, 78

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Īpašumā esoša automašīna, izlaiduma gads: Ford Galaxy (1996). ”Mašīnīte ir veca, bet kalpo, ”neklibo”. Kādēļ mainīt?” retoriski jautā Egils.

Mīļākā dziesma: Musiqq dziesma Sekundes, kā arī latgaliešu dziesmu no Dziedošo ģimeņu repertuāra. ”Man ir vājība atcerēties grupu vai dziesmu nosaukumus. Visvairāk dziesmu atceros pēc melodijas,” skaidro šova dalībnieks.

Hobiji: atpūta pie dabas ar sportisku piesitienu un nodarbošanās ar metāliem, dzelžiem, tostarp darbošanās ar un ap motocikliem.

Kā sasmīdināt sievieti: ”Viņu var sakutināt,” lakonisks un reizē tiešs ir Egils.

Ar ko visvairāk lepojas: ar savu dzimto lauku sētu.

Kādu sievu meklē šovā: ”Mani vairāk interesē ģimeniska sieviete. Tā kā esmu no laukiem, arī viņai ir jābūt ieinteresētai lauku dzīvē. Viņai var būt arī savas nodarbošanās, bet mums būtu jābūt kopīgam skatījumam attiecībā uz laukiem nākotnē. Protams, viņai jābūt mīlošai, gādīgai – kā visām burvīgajām sievietēm,” teic šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Egils Langovskis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas