Puišus atrādījām, tagad kārta meitenēm – kuras skūpstīsies Bez Tabu eksperimentā? 2. daļa

0 komentāri

Trešdien atrādījām, kādi ir potenciālie vīriešu kārtas pretendenti uz skūpstīšanos kameras priekšā, kuri iepriekšējā vakarā bija sanākuši uz atlasi Elijas ielā 17, tagad kārta meitenēm.

Meitenes, kā arī puiši, kuri bija sadūšojušās atnākt un sēsties žūrijas priekšā, atbildēja uz visdažādākajiem jautājumiem, vairāk, protams, pieturoties pie paša galvenā – kādai tad jābūt potenciālajai otrajai pusei, kas stāsies viņu priekšā, lai sniegtu skūpstu, kuru redzēs visa Latvija. Šoreiz jau pieminētajai žūrijai – raidījuma Bez Tabu producentei Diānai Loginai un žurnālistei Baibai Runcei, psihoterapeitei Dacei Rolavai, kā arī portāla Skaties.lv Izklaides sadaļas redaktoram Kārlim Ķilkutam – pievienojās arī Bez Tabu vadītāji, Agnese Drunka un Egons Reiters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kuras tad pieteicās vai kuras pieteica kolēģi, draugi, radi, un kuras tad īsti būtu gatavs mēģināt ar televīzijas starpniecību atrast sev otro pusīti vai vienkārši piedalīties superīgā piedzīvojumā, skaties fotogrāfijās, kas meklējamas zemāk!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas