Precos ar svešinieku, masveida bučošanās kameras priekšā un Alfrida visatļautība – kas būs Gada skūpsts?

0 komentāri

Lūk, iespējams, kaislīgākā nominācija – pavisam noteikti bez konkurentiem tieši šī nominācija ir saldākā un arī romantiskākā no portāla Skaties.lv 2015. gada apskata.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ir arī cilvēki, kuru pirmais skūpsts ir televīzijas un kino kameru priekšā. Piemēram, aktrise Mila Kunisa pirmo reizi skūpstījās ar aktieri Eštonu Kačeru televīzijas šovā 70-tie, savukārt aktrise Kirstena Dunsta pirmo reizi dzīvē skūpstījās filmā Intervija ar Vampīru 11 gadu vecumā. Turklāt ar ko – ar pašu Bredu Pitu. Daudzu meiteņu sapnis. Taču Kirstenai bučošanās tik ļoti nav gājusi pie sirds, jo nākamā buča bija vien 16 gadu vecumā. To, vai pie vainas kameras, nezina neviens. Lai nu kā, mūsu šovu dalībniekiem kameras jau nu gan nebija šķērslis, un bučošanās šogad gāja vaļā uz “urrā” vairākos šovos!

Video

Nominācijai Gada skūpsts izvirzīti

Rezultāti:
30%

Alfrids bučojas pa labi un kreisi (Saimnieks meklē sievu)

57%

Kristaps Rasims un viņa līgava Baiba (Izklausies redzēts)

3%

Skūpsti pie altāra (Precos ar svešinieku)

10%

Masveida bučošanās kameras priekšā (Pirmais skūpsts)

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas