VIDEO: šova Precētie pret brīvajiem sievas nievājoši izsakas par brīvo meiteni

0 komentāri

TV3 šonedēļ sākusies jauna attiecību spēle Precētie pret brīvajiem. Tajā uzvaru svinēja precētais pāris Dairis un Natālija. Brīvā meitene Kristīne, kuras uzdevums bija noteikt, kurš no dalībniekiem ir brīvs, šoreiz aizšāva pilnīgi garām.

Lai arī raidījuma gaitā šķita, ka Kristīne zina, ko dara, un viņa redz cauri visiem trim vīriešiem, nekā! Pēdējās vakariņās brīvais puisis pamanījās izraisīt šaubas Kristīnei, ka viņš ir precēts. Savukārt Dairis, kura mājās Kristīne atrada stīpiņu ar puķi un konfekšu kārbiņu, kaut kādā veidā izlocījās un Kristīne uzskatīja, ka viņš ir tas brīvais vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr savu pienesumu šovam deva arī precēto puišu laulātās draudzenes, kuras mēli aiz zobiem neturēja, nievājoši izsakoties gan par meitenes apaļajiem vaidziņiem, gan par zeķubiksēm, finālā vēl piebilstot: “Tāpēc jau arī tu esi brīva!”

Video

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas