VIDEO: Precētie pret brīvajiem dalībnieki filmēšanas laikā nespēj valdīt smieklus

0 komentāri

Pirmdienas vakarā pie TV skatītājiem nonāca intrigām bagātā TV šova Precētie pret brīvajiem nu jau sestā epizode. Tajā mīlestības meklējumos devās šarmantā medicīnas studente no Ludzas – Kristīne.

Savā pēdējā trešajā raidījumā Kristīne tikās ar talantīgo, bet aizņemto Jāni. “Tu esi pirmais, kurš mani randiņā saraudina,” no smiekliem nespējot vadīt asaras, bija spiesta atzīst Kristīne. Interesanti, ka tikpat smieklīga situācija šķita puiša draudzenei, kura blakus istabā ķiķināja abiem līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan, nav īsti skaidrs, kas tieši pārītim lika tik gardi smieties, bet, visticamāk, tas saistīts ar jociņu par puiša pagatavoto garšīgo vafeli, kas rosinājusi divdomīgas frāzes.

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas