Serenāde garāžā jeb šovā Precētie pret brīvajiem romantikas netrūkst

0 komentāri

Jau septīto pirmdienu TV3 skatītājiem ļauts sekot līdzi meliem, kaislībām un sieviešu intuīcijai Latvijā pirmajā attiecību spēlē, kurā sievas ļauj saviem vīriem krāpties – Precētie pret brīvajiem. Šovakar visos trīs randiņos amizantu mirkļu netrūks. Taču viens būs īpaši muzikāls.

Brīvajai meitenei Baibai randiņš ar Aivi norisināsies garāžā blakus motociklam un neskaitāmiem instrumentiem. Aivis galdā cels pašceptu picu un maizes zupu ar saldējumu. Maltīte Baibai šķitīs ļoti garda un Aivja stāsti par viņa ekspedīcijām liksies romantiski un iedvesmojoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vai Baiba pieņems pareizo lēmumu un gūs uzvaru šovā Precētie pret brīvajiem, skaties šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas