“Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Andrejs tikšanos ar dāmu nokavē stundu un divas minūtes

Ar negaidītiem pārsteigumiem, cerībām un diemžēl, jā, arī nepiepildītiem romantiskiem sapņiem beidzies pirmais “Gribu randiņu ar brīvo” pasākums, kas noritēja viesmīlīgajās “Sunset Lounge” restorāna telpās. 

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Skatītāja

  Skatītāja

  Es vienkārši varu par visu šo brīnīties. Skatos šovu un pat jāsaka tiešām sviests kaut kāds. Vietām pat jāsmejas. Apbrīnoju arī precētos-paši piesakās šovam un tad gandrīz no biksēm lec laukā. Savā ziņā paši tīšu prāt kaitē savām attiecībām, un varu derēt, ka pēc tam pāru starpā izceļas strīdi par to, par ko paši parakstījušies piedaloties šajā šovā. Tad jau savā laikā, raidījums "Trešais lieks" bija labāks šovs.
 • Lita. :)
 • Taksists

  Taksists

  Sveiki visiem! Jauki ka sekojat notikumiem līdz! Paldies!
  Ir ari svarigākas lietas kārtojamas un esmu diezgan punktuāls. §is gadijums bija izņēmums ka vispar ierados uz tikšanos ar 15 gadus jaunāku sievieti!
  Pirms randiņa bija janokarto juridiskas formalitātes... :)
  • Ohhhh

   Ohhhh

   Kauns un negods likt sievietei gaidīt uz vīrieti. Kurś vēl atnāk nenoskuvies un taka tikko no gultas izlīdis!
 • A
 • Lana

  Lana

  Kaut kāds āksts! Kā vīrietis var kavēt randiņu vairāk par 10 minūtēm, man nav saprotams.
  • Joriks

   Joriks

   Tas viss ir iestudēts, lai tādas lētticīgās anniņas kā tu, skatītos. Jo pašai nav savas dzīves - vismaz padzīvosi svešu dzīvi.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.