Precētie pret brīvajiem: Līga un Roberts pirmajā randiņā dodas kopīgā vannā

1 komentārs

Šova Precētie pret brīvajiem otrā raidījuma dalībniecei Līgai uzdevums nebija no tiem vieglajiem – visi puiši izrādījās veikli meļi. Lai trešais randiņš ieviestu kādu skaidrību, meitene nolēma puisi izprovocēt, uzaicinot kopā doties vannā.

Kā uzskata pati Līga, ja puisim būtu sieva vai draudzene, viņš no šādas avantūras nobītos. Par laimi, Roberts bija brīvs, tāpēc, lai arī sakautrējies, viņš Līgas priekšlikumam piekrita. Par to pārsteigta bija arī Roberta laba draudzene Sabīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vistrakākais moments, kāpjot vannā, bija tas, ka bija jānovelk dvielis,” vēlāk atklāja Roberts, kurš pretēji Līgai vannā devās pilnīgi kails.

Lai arī pēc vannošanās priekiem Līga bija droša, ka tieši Roberts ir brīvais puisis, viņa atzina: “Kā savu vīrieti Robertu neredzu.”

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Анатолий.
    0

    Анатолий.

    Я бы тоже не отказался от ванны на первом свидании. Я считаю это может даже сблизить людей и им легче будет общятся.

    12.04.2016 19:28

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas