Negaidīts pavērsiens šova Precētie pret brīvajiem izšķirošajās vakariņās

1 komentārs

Šovā Precētie pret brīvajiem piektajā raidījumā uz trīs intriģējošiem randiņiem – viens ar brīvo un divi ar precētajiem vīriešiem – dodas šarmantā Kristiāna (44), kura pati sevi dēvē par savas dzīves karalieni. Kamēr arī brīvo vīrieti Kristīna nav jutusi saskaņu, tikmēr ar aizņemto bijusi uz viena viļņa. Vai sievietes intuīcija nostrādās un viņa izvēlēsies brīvo?

Koķetā Kristīna, kura dzīvē meklē stipru un pašpārliecinātu vīrieti, uz pirmo randiņu dodas ar brīvo vīrieti – atklāto un tiešo Artūru (48) no Lucavsalas. ”Man tu patīc kā cilvēks, ļoti laba aura. Patīk skatīties acīs, sajust vīrieša spēku, bet…” Brīvā meitene tomēr līdz galam Artūram, kuram, paša vārdiem, šajā spēlē ir visvieglākais uzdevums, šķietami nenotic. ”Ārprāts, cik grūti tas ir! Es nezinu,” teic Kristīna. Tādēļ, lai savu uzdevumu atvieglotu, pēc gardajām vakariņām, kuru sastāvā bija it kā turpat, Lucavsalā, audzēti rīsi, Kristīna galdā izliek kārtis. ”Sirds nav tik pacietīga, tomēr grib visu uzreiz, nav tādā kā gaidīšanas režīmā. Ir vajadzīga pārmaiņa, sitiens, kā saka, – sitiens zem jostas vietas,” Kristīna atklāj kārtīs redzēto. Par nemieru sirdī Artūrs ir vienisprātis. Kristīnai sirds saka, ka Artūrs ir brīvs, prāts – ka aizņemts. Tomēr randiņā noslēgumā brīvā meitene turas pie sava: ”Melot mēs mākam labi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kristīna randiņu ar Artūru nosauc par fantastiski interesantu, tikmēr Artūrs cer, ka viņš meitenei nav iepaticies. ”Man nav pašreiz mērķis kādam iepatikties. Bet šovs bija labs, es biju centies, cik es varēju. Man pašam par sevi ir prieks, ka es to esmu izdarījis. Es izdarīju visu, lai pateiktu, ka es esmu viens,” atzīst šova Precētie pret brīvajiem piektā raidījumā brīvais vīrietis.

Foto

Kristīnas nākamais randiņš ir ar aizņemto Andri (44), kuru brīvā meitene plāno ”ķert uz izbrīnu”. ”Izskatās viņa ir viltīga,” pirmo iespaidu par Kristīnu neslēpj Andra sieva Aksana. ”Es domāju, ka mēs šodien nebučosimies, es sākšu ar siļķi,” Kristīna ķeras klāt īstenas vecpuišu maltītes baudīšanai. Randiņa laikā Kristīna Andri pārbauda ar vārdu spēli. Abi precētie vienojas, ka Kristīna ir simpātiska, bet viltīga, un Aksana vīru ierosina ar Kristīnu vēl kādreiz satikt, ko viņš arī īsteno. Tikmēr Kristīna atzīst, ka Andris varētu būt tikpat brīvs, cik aizņemts.

Kristīnas pēdējais randiņš ir ar precēto Mārtiņu (43), kura sieva Ilana viešņu novērtē kā drošu, pārliecinošu un sarkanā kleitā, kas ir Mārtiņa viena no iecienītākajām krāsām. Drosmīgā viešņa ierosina maltīti – salātus – baudīt ar pirkstiem un ķeras klāt. Maltītes laikā kāds pavisam vienkāršs jautājums – kad tu apprecējies – Mārtiņš nespēj bez vilcināšanās sniegt atbildi, kas Kristīnu dara aizdomīgu. Vēl kāds randiņa mīnuss – Mārtiņš Kristīnai neskatās acīs, ko pamanījusi arī Ilana. Tikmēr Kristīnai padomā iztrakoties un sajust Mārtiņa tuvību. Viņa vīrieti izaicina uz traku deju.

”Man gribas būt vienkārši sievietei, gribas baudīt kaut ko interesantu. Gribas, lai vīrieši parāda, ka viņi arī ir radoši, ka viņi var būt interesanti. Lai izaicina mani! Pilnīgi jūtos muļķīgi,” trešā randiņa laikā secinājusi Kristīna. Diemžēl Mārtiņš par Kristīni neizrāda interesi kā par sievieti. To pamana arī Ilana, kurai šķiet, ka meitene uz viņas vīra meliem nav uzķērusies. Tikmēr Kristīna atzīst, ka randiņš bijis maigs: ”No Mārtiņa nāca tāda maiga enerģija, patīkama. Humors viņam pieklājīgs, raksturs arī pieklājīgs.”

Lai pieņemtu gala lēmumu, Kristīna konsultējas ar draudzeni Ludmilu. Pa abām tiek secināts, ka starp trīs kavalieriem brīvais ir pieklājīgais Mārtiņš.

Pirmo reizi šovā Precētie pret brīvajiem izšķirošo vakariņu laikā valda spriedze kungu vidū. Visi kā viens uzsver, ka, izvēloties viņu, Kristīna no šova aizies kā uzvarētāja. ”Fantastika vienkārši! Melojiet, melojiet! Jums jau ar tām sievām jādzīvo tālāk,” teic brīvais Artūrs. Lai arī kungi cenšas no sirds, Kristīna ir pieņēmusi gala lēmumu. Pēc viņas domām, precētie ir Andris un Mārtiņš. Līdz ar to Kristīna un Artūrs svin uzvaru šovā Precētie pret brīvajiem un saņem dāvanu karti 1000 eiro vērtībā no tirdzniecības kompleksa Spice.

”Esmu gandarīta par savu padarīto darbu. Es uzskatu, ka šis bija liels darbs. Es esmu septītajā debesīs,” atzīst Kristīna. ”Protams, man ir prieks. Protams, man ir prieks par to, ka arī neprecēti vīrieši kaut ko var šajā valstī. Tas ir tāds zināms atskaites punkts tam, ka, veči, neesiet bābas, saņemieties, viss ir iespējams!” uzvaru šovā komentē Artūrs.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilze
    +2

    Ilze

    Pagaidām mūsuprāt viss labāka sērija , patīkami bija skatīties. Uzreiz jūtam cilvēku briedumu ne ka iepriekšēja sērija

    03.05.2016 00:35

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas