Brīvā Sintija dodas uz randiņu, pat celtnieks atskatās

0 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem noslēguma sērijā brīvā un šarmantā Sintija piedzīvos ierastos trīs randiņus – vienu ar brīvo puisi, bet divus ar precētajiem. Šarmanta viņa ir patiesi, jo ceļā uz tikšanos neatstāj vienaldzīgu pat kādu remontstrādnieku.

Topošā trenere Sintija ir jautra gaišmate, kas randiņos gardi izsmiesies un sagādās puišiem ne vienu vien pārsteigumu. Par īstu piedzīvojumu izvēršas randiņš ar Aināru. Dzīvoklī valda būvdarbu gaisotne, gaisā griežas putekļi, bet picu Ainārs cenšas uzsildīt ar celtniecības fēnu. Randiņš ar Kārli izvēršas par neveiksmīgu skūpstu maratonu. Bet trešā randiņa varonis Edgars sagādā apmulsuma pilnu pārsteigumu ne tikai Sintijai, bet arī saviem konkurentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā noslēgsies pirmais šovs Latvijā, kurā sievas ļauj saviem vīriem krāpties, skaties jau šovakar plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas