Brīvā meitene pakešu dēļ randiņu pārtrauc pusceļā

0 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem noteikumi paredz, ka brīvajai meitenei ļauts ielūkoties arī slēptākās vietās. Šova 3. sērijā brīvā meitene Diāna, kamēr precētais pāris kaļ viņas savaldzināšanas plānu, steidz ielūkoties puiša vannasistabas skapīšos.

Diānai trešais randiņš paredzēts ar precēto Ati, kurš kopā ar sievu iepriekš izrevidējuši vannasistabas saturu, lai novērstu jebkādas aizdomas, ka Atis ir precēts. Apņēmīgā Diāna randiņā Atim lūdz pamasēt muguru. Viņš gan apzinās, ka nav nekāds masāžas meistars…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārītis nevar izlemt, kā pārliecināt prasīgo Diānu. Tikmēr meitenē pamostas izmeklētāja – viņa dodas paokšķerēt vannasistabā. Tur Diāna atrod matu fēnu, bērnu mazgāšanas līdzekļus un higiēniskās paketes. Vislielākā brēka tiek sacelta tieši par pēdējo atradumu. Paketes Diānā radījušas pamatīgas aizdomas par Ata patieso attiecību statusu: ”Es esmu pārliecināta, ka šis varētu būt melis.”

Atis cenšas izlocīties, ka randiņš notiek viņa māsas dzīvoklī, un paketes ir viņas. Diāna ir ļoti nokaitināta un pat ļoti gatava pamest dzīvokli, vēl randiņam nenoslēdzoties. ”Es priecājos, ka es agrāk varu iet projām. Man viņš liekas aizdomīgs, un viņš melo,” pie Ata dzīvokļa durvīm secina Diāna.

Foto

Video

Jau ziņojām, ka šova Precētie pret brīvajiem 3. sērija uzvaru svinēja attiecībās esošie Aivars un Agita. Lai gan šķita, ka menģēnēšanās ar brīvo Diānu Agitas un Aivara attiecības neatgriezeniski sašķobīs, pāris sērijas noslēgumā svinēja vēl kādu notikumu – puisis Agitu bildināja un viņa piekrita kļūt par Aivara sievu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas