Blondīne, divu bērnu māmiņa Līga veiksmīgi “atkož” meļus un precētos

2 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem otrajā raidījumā bez pārsteigumiem neiztika – bija gan pikantērijas, gan romantiski brīži.

Lai arī divu meitiņu mammai Līgai pēc katra no randiņiem šķita, ka puisis ir godīgs, šova noslēgumā viņai tomēr veiksmīgi izdevās noteikt, kurš no puišiem ir brīvs, bet kuri divi – precējušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elvijs, Dmitrijs un Roberts ar dažādiem paņēmieniem centās savaldzināt simpātisko blondīni. Kamēr Roberta nolūki bija patiesi, Elvija un Dmitrija uzdevums bija likt dāmai noticēt, ka viņi ir brīvi, kaut arī tā nav.

Pretēji pirmā raidījuma galvenajai varonei, Līgas sievišķā intuīcija viņu nepievīla, un meitene veiksmīgi noteica, kuri divi no trīs puišiem melo.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Vija
  +7

  Vija

  Esmu patiesi priecīga, ka uzvarēja Līga. Jo es biju šokā, ka tādai skaistai sievietei nav vīrieša-varbūt vaina ir tajā, ka viņai ir divi bērniņi. Bet varbūt tomēr tajā, ka viņa ir dzīves izmācīta un vairs ne tik glupa lai ņemtu kuru katru. Tiešām patika , ka divu bērnu māmiņa var izskatīties tik labi -Līga, veikmītes tev-labs nāk ar gaidīšanu ;)

  12.04.2016 09:28

 • vienalga
  +3

  vienalga

  Ja mani pirmajā randiņā kāds tik ļoti grmastītu un līstu klāt kā tas Dmitrijs, viņš tiktu izslēgts no mana potenciālo vīriešu loka nekavējoties, vienalga brīvs vai aizņemts. Tāda gramstīšanās nepierāda vīrieša brīvību. Fuj! Man gan tas šovs nepatīk vispār, jo es ne par kādu naudu neskatītos no malas kā mans vīrietis gramstās, koķetē utt. ar svešu sievieti. Bet katram savs, katrs dara kā grib.

  12.04.2016 10:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas